Abdullah Bican, Kızılcalar mahallesinden aday
Seydişehir Kızılcalar Mahallesi için muhtar adayı olan esnaf Abdullah Bican, ‘Hizmet için muhtarlığa adayım” dedi.
Kızılcalar mahallesinin sorunlarını yakından bildiğini belirten Bican: “Mahalle sorunların çözümü için göreve talibim. Görev verildiği takdirde seçmenlerin 7/24 ulaşabileceği ve mahallemizde yaşayan sakinlerin tüm hizmetlerden yararlanabilmesi için yoğun çaba sarf edeceğim” diye konuştu.
Kızılcalar Mahallesi’nin bugüne kadar hizmetlerden yeterince yararlanmadığını söyleyen Abdullah Bican: “İlçenin en eski semti olduğu halde bugüne kadar hizmetlerden yararlanmadı. Bu nedenle muhtarlığa aday oldum. Kızılcalar Mahallesi’ne yönelik bir dizi projeyi hayata geçirmek için de şimdiden kolları sıvadım. Mahallemizin sorunları var. Hizmet için bu yola çıktım. Semt sakinlerinden destek bekliyorum.” Dedi.
Abdullah Bican, 1981 Seydişehir doğumlu. Evli ve 3 çocuk babası. 2003 yılından bu yana Necati Kalaycıoğlu Caddesi üzerinde market işletmeciliği yapıyor.
- ETİ ALÜMİNYUM’DAN ACİL DURUM VE YANGIN TATBİKATI
- Hasan Ekiciden Hazine ve Maliye Bakanına Çağrı: “Kamuda Şeffaflık Yasasını Getirin Destekleyelim”
- BAŞKAN ERKOYUNCU, “PANAGRO TARİHİNDE İLK DEFA 2023 YILINDA KAR ETTİ”
- CHP belediye meclis üyesi Selman Bilici vefat etti
- KONYA ŞEKER VE ÇUMRA ŞEKER’DE KAPASİTE ARTIRILIYOR
Haber Yazılımı: CM Bilişim