• İstanbul9 °C
  • Ankara7 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ADAY ADAYI ECZACI HÜSEYİN KILINÇKAYA BASIN İLE BULUŞTU
23 Kasım 2018 Cuma 10:28

ADAY ADAYI ECZACI HÜSEYİN KILINÇKAYA BASIN İLE BULUŞTU

Ak Parti Belediye Başkanı aday adayı Eczacı Hüseyin Kılınçkaya, basın mensupları ile tanışma toplantısında bir araya geldi.

Ak Parti Belediye Başkanı aday adayı Eczacı Hüseyin Kılınçkaya basın mensupları ile Melissa Restaurant’ta düzenlenen basın ile tanışma toplantısında niçin aday olduğunu ve hedeflerini anlattı.

Aday adayı olan Kılınçkaya şunları söyledi.

“Ben Ak Parti üyesi olarak iki dönemdir Büyükşehir ve Seydişehir belediye meclisi üyesi olarak görev yapmaktayım. Bu nedenle belediye tecrübesi olan ve belediyenin çalışmalarını yakından tanıyan ve bilen biriyim. Bu konudaki bilgi ve tecrübelerimle şehrime hizmet konusunda iddialıyım. Ve inanıyorum ki reisi cumhurumuz ve genel merkezimiz bu görevi şahsıma vereceklerdir. Bu inanç ve bilinçle aday olacakmış gibi kararlılıkla çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Biz hizmette de iddialıyız. Gönüllere girmeye de talibiz.

Biz insan biriktirmek için çıktık bu yola. Bizden dolayı hiç kimsenin mahzun olmasını, üzülmesini istemiyoruz. Ak Partinin milletle olan gönül bağını, Seydişehir halkı ile gönüllere talip olup güzel muhabbetimizi artırarak sürdürmenin gayreti içerisindeyiz.

Biz şu anda aday adayıyız. Birçok projenin hazırlığı içerisindeyiz. Sağlam ve donanımlı bir ekip ile birlikte Seydişehir’e mal olmuş isimlerle birlikte çalıştığımız projelerimizi adaylık nasip olunca ortaya koyacağız.

Şimdi önümüzde aday belirleme süreci var. İnşallah biz, öncelikle Ak Partimizin adayı olarak halkımızın karşısına partililerimiz ile birlikte bir ve beraberce çıkacağımıza inanıyoruz. Sıkamadığımız hiçbir el yok. Kapısını çalamayacağımız hiç kimse yok. Bu gaye ile çalışıyoruz. Bu gönül açıklığı ile herkesle buluşuyoruz, konuşuyoruz, çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Seydişehir AK Parti olarak birliğini ve beraberliğini sağladığı her zaman seçimlerden zaferle çıkmıştır. O nedenle Seydişehir, bir olmanın birlik olmanın kıymetini en iyi bilen bir ilçedir. 2019 seçimlerinde de bir ve beraber olarak bu seçimleri alacağız. Buna yürekten inanıyorum. Bunun için ben taşın altına elimi değil gövdemi koyuyorum.” dedi

Bu haber toplam 698 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Seydişehir Postasi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim