![12 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-01.gif)
![14 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-02.gif)
![16 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-03.gif)
![18 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-04.gif)
![AK PARTİ GENÇLİK KOLLARINDAN BAŞKAN TUTAL’A ZİYARE](http://www.seydisehirpostasi.com/d/news/2402.jpg)
AK PARTİ GENÇLİK KOLLARINDAN BAŞKAN TUTAL’A ZİYARE
Seydişehir Ak Parti Gençlik Kolları yönetimi Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal’a adaylık sürecinde başarı dileklerinde bulundular.
Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Polat ve Yönetim Kurulu Üyeleri ziyaretlerinde Mehmet Tutal’ın, Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adaylığına yeniden aday gösterilmesinin Seydişehir’e hizmet adına çok önemli olduğunu dile getirerek gençlik olarak tek yürek destek olduklarını dile getirdiler.
Başkan Tutal, gençlerin ziyaretinde memnun olduklarını dile getirerek, "Gençlerimiz; Zindelik, Cesaret, Metanet ve Heyecanıyla bizlere enerji kaynağı oluyor. Biz hükmeden değil hizmet eden, Hakîm değil Hadim, Gönül kıran değil Gönüller yapan olacağız İnşaallah. Gençlik Kolları Başkanımıza ve teşkilâtımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim. Allah yar ve yardımcımız olsun.” Dedi.
![](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/1x1.gif)
- Hasan Ekiciden Hazine ve Maliye Bakanına Çağrı: “Kamuda Şeffaflık Yasasını Getirin Destekleyelim”
- ETİ ALÜMİNYUM’DAN ACİL DURUM VE YANGIN TATBİKATI
- BAŞKAN ERKOYUNCU, “PANAGRO TARİHİNDE İLK DEFA 2023 YILINDA KAR ETTİ”
- CHP belediye meclis üyesi Selman Bilici vefat etti
- KONYA ŞEKER VE ÇUMRA ŞEKER’DE KAPASİTE ARTIRILIYOR
Haber Yazılımı: CM Bilişim