• İstanbul21 °C
  • Ankara16 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AK PARTİ SEYDİŞEHİR TEŞKİLATINDAN SANDIK EĞİTİMİ
03 Nisan 2017 Pazartesi 08:46

AK PARTİ SEYDİŞEHİR TEŞKİLATINDAN SANDIK EĞİTİMİ

16 Nisan 2017 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Referandum seçimi öncesinde AK Parti’yi temsilen sandık başında görevli olacak üyelere AK Parti Seydişehir İlçe Başkanlığı tarafından sandık eğitimi verildi.

Belediye Düğün salonunda gerçekleştirilen toplantıya AK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Eğitmen Avukat Mehmet Koyuncuoğlu, yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri, sandık asil ve yedek üyeleri, okul bina sorumluları ve mahalle başkanları katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan AK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer seçimin sandıkta kazanılacağının altını çizerek başladığı konuşmasında sandık başında görev alacak olan siz değerli dava arkadaşlarım sizler sandıklarımıza çok iyi bir şekilde sahip çıkmalısınız ki Seydişehir olarak referandumda en yüksek oy oranını çıkartalım. Bizler gece gündüz demeden Türkiye’nin istikrarı ve istikbali için tüm kadrolarımızla gece gündüz demeden saha çalışmalarımıza devam ediyoruz. Hedefimiz Seydişehir’e yakışır bir şekilde sandıktan EVET’in çıkmasını sağlamaktır. Gelecek nesillerimize daha güzel bir Türkiye bırakmak gayesiyle sahada çalışan tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ederim. Allah’ın izniyle milletimiz Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemine kabul oyu vererek EVET’i sandıktan güçlü bir şekilde çıkaracaktır dedi.

Daha sonra kürsüye gelen Seydişehir Belediye başkanı Mehmet Tutal’da konuşmasında tüm teşkilat mensuplarımızla birlikte sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmamak şartıyla başladığımız referandum çalışmalarımıza büyük bir özveriyle devam ediyoruz. Üzerimize düşen görevin ağırlığını hepimiz hissediyoruz. Tüm dünya hızla büyüyen ve gelişen Türkiye’den bir hayli rahatsızdır. Bu rahatsızlıklarını da artık açıkça ifade etmekten de çekinmiyorlar. Onun için millet olarak ülkemize karşı oynan oyunlara karşı birlik ve beraberlik içinde olmalıyız. Oynanan oyunu güçlü bir EVET’le sandıkta bozmalıyız. İnanıyoruz ki milletimiz Haçlı zihniyetinin temsilcilerine haddini bildirecek ve mührünü evet’in üzerine vurarak bunlara Osmanlı tokadını vuracaktır dedi.

Konuşmaların ardından Eğitmen Avukat Mehmet Koyuncuoğlu seminere katılan sandık asil ve yedek üyeleri ile okul bina sorumluları ve mahalle başkanlarına referandum günü yapmaları gereken konular hakkında bilgi verdi.

Bu haber toplam 1093 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Seydişehir Postasi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim