![12 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-01.gif)
![14 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-02.gif)
![16 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-03.gif)
![18 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-04.gif)
![Akü hırsızları tutuklandı](http://www.seydisehirpostasi.com/d/news/3128.jpg)
Akü hırsızları tutuklandı
-Seydişehir Yeni Cami Mahallesinde bulunan bir kamyonetin aküsü çalan şüpheliler tutuklandı.
Yeni cami mahallesinde kamyonetten akü hırsızlığı olduğu yönünde İhbarı alan Seydişehir Emniyeti asayiş büro ekipleri olay yerine intikal ederek soruşturma başlattı. Polisin araştırmaları sonucunda şüpheli iki şahsın kamyonetten aküyü çalarak motosikletle bölgeden uzaklaştığı tespit edildi.
Ekiplerin sürdürdüğü titiz çalışmalar ışığında çalınan akünün Eski Sanayi’de hurda malzeme satın alan H.K isimli şahsın işyerinde olduğu tespit edildi. Devam eden araştırmalar sonucunda aküyü çalan şahısların R.T ve M.F.G isimli şahıslar olduğu öğrenildi.
Aküyü satın alan hurdacı H.K’ye suç eşyasının satın alınması veya bulundurulması suçundan adli işlem yapılırken, aküyü çalan R.T ve M.F.G’ye de hırsızlık suçundan işlem yapılarak gözaltına alındılar.
Seydişehir Adliyesine sevk edilen şahıslar mahkemece tutuklanarak cezaevi’ne teslim edildi.
![](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/1x1.gif)
- ETİ ALÜMİNYUM’DAN ACİL DURUM VE YANGIN TATBİKATI
- BAŞKAN ERKOYUNCU, “PANAGRO TARİHİNDE İLK DEFA 2023 YILINDA KAR ETTİ”
- Hasan Ekiciden Hazine ve Maliye Bakanına Çağrı: “Kamuda Şeffaflık Yasasını Getirin Destekleyelim”
- CHP belediye meclis üyesi Selman Bilici vefat etti
- KONYA ŞEKER VE ÇUMRA ŞEKER’DE KAPASİTE ARTIRILIYOR
Haber Yazılımı: CM Bilişim