• İstanbul26 °C
  • Ankara20 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ATALAY'IN, AK PARTİ'NİN 18. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI
17 Ağustos 2019 Cumartesi 10:03

ATALAY'IN, AK PARTİ'NİN 18. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI

AK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Kemalettin Atalay  mesajında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde erdemliler hareketi olarak yola çıkan AK Parti’nin Türk siyasi hayatına yeni bir soluk getirdiğini kaydetti. 

MİLLETİMİZİN GÜVENCESİ OLAN AK PARTİ

Atalay mesajında şu ifadeleri kullandı, “AK Parti 14 Ağustos 2001 tarihinde, başta millet iradesine saygı düşüncesi olmak üzere siyasi ahlak, demokrasi ve siyasi erdem anlayışlarını Türk siyaset tarihine kazandıran bir dava hareketidir. AK Parti, sadece Türk siyaset tarihinde değil, dünya siyasetinde söz sahibi, mağdur ve mazlumların sesi olma gayesini düstur edinmiş, Türk milletinin gücünü bütün dünyaya duyuran bir anlayışın da temsilcisi olmuştur. AK Parti, Türk siyasi tarihine bu tür yüksek erdemleri kazandırmanın yanı sıra güçlü Türkiye’nin temellerini sağlamlaştırmıştır. Her zaman ve her platformda milletimizin güvencesi olan AK Parti, ülkemizi dünyada ve bulunduğu coğrafyada daha itibarlı bir seviyeye taşımak için 2023 ve 2071 vizyonlarındaki dev projelerle, milletimize hizmet etmeyi sürdürecektir.”

AK PARTİ BİR MİLLETİN DİK DURUŞUDUR

Atalay mesajını şöyle tamamladı, “Liderimiz, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile dünya mazlumlarının umuduyuz. Ak Parti bir milletin dik duruşudur ve özü millettir. Kutlu davaya gönül verenlerin partisi AK Parti demek yeniden yükseliş demek, bir milletin dirilişi demektir. Bu duygularla, davamıza emek veren bütün AK Partili kardeşlerime şükranlarımı sunuyor, partimizin 18. kuruluş yıl dönümünün vatanımıza ve milletimize hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan diliyorum.”

Bu haber toplam 932 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Seydişehir Postasi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim