• İstanbul30 °C
  • Ankara30 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BAŞKAN TUTAL" BELEDİYEMİZE 7 ARAÇ KAZANDIRDIK"
23 Kasım 2019 Cumartesi 10:30

BAŞKAN TUTAL" BELEDİYEMİZE 7 ARAÇ KAZANDIRDIK"

Makina Parkı hizmet noktasında daha da güçleniyor.

Seydişehir Belediyesinin araç filosuna yeni 5 adet sıkıştırmalı çöp kamyonu, 1 adet vinç ve 1 adet yol süpürme aracı daha eklendi.

Büyükşehir yasası ile hizmet alanı genişleyen Seydişehir Belediyesi halka daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmek adına araç filosunu genişletmeye devam ediyor.

Araç filosuna eklenen 4 adet 13 m³ hacimli, 1 adet 7 m³ hacimli 2019 model sıkıştırmalı çöp kamyonu , 1 adet 7 m³ hacimli yol süpürme aracı ve 1 adet vinç Seydişehir Belediyesi Temizlik İşleri hizmetinde kullanılacak.

Başkan Tutal; ilçemizin temizlik işlerinde kullanılacak olan araçlarımızın iki adedi Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızdan hibe olarak alındı. 5 aracımızı ise İller Bankası Kredisi ile aldık. Hibe olarak Seydişehirli hemşehrilerimizin hizmetinde kullanacağımız araçların Seydişehir Belediyemize kazandırılmasında desteklerini esirgemeyen Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay'a teşekkür ediyorum" dedi.

Çevre ve halk sağlığını tehdit eden unsurların önüne geçmek ve daha temiz bir ilçe oluşturabilmek amacıyla temizlik işlerinde araç filosunu güçlendirdikleri kaydeden Başkan Tutal;” bütçemiz imkanları dahilinde mevcut araç parkımızı her geçen gün yenileyerek bölgenin en güçlü araç parkı haline getirmenin gayreti içerisindeyiz. Yeni araçların ilçemize hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Bu haber toplam 770 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Seydişehir Postasi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim