![12 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-01.gif)
![14 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-02.gif)
![16 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-03.gif)
![18 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-04.gif)
![BAŞKAN TUTAL'DAN ÖZEL İŞ UYGULAMA MERKEZİ ÖĞRENCİLERİNE PASTALI SÜPRİZ](http://www.seydisehirpostasi.com/d/news/1271.jpg)
BAŞKAN TUTAL'DAN ÖZEL İŞ UYGULAMA MERKEZİ ÖĞRENCİLERİNE PASTALI SÜPRİZ
Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Seydişehir Özel İş Uygulama Merkezi öğrencilerini ziyaret ederek pasta ikram etti.
Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi’nde eğitim gören engelli öğrencilerle sohbet eden ve onlarla yakından ilgilen Başkan Tutal, öğrencilere oyuncak hediye etti.
Başkan Tutal’ı karşılarında gören öğrenciler büyük mutluluk yaşarken,başkan Tutal’dan kendilerini Çanakkale gezisine götürmesini istediler.
Öğrencilere verilmiş sözü olduğunu kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal;" öğrencilerimizi ziyaret ettik. Pasta kestik, hediyeler dağıttık onlarla birlikte mutlu olduk, sevinçlerine ortak olduk.Onları mutlu görmek bizi ziyadesiyle mutlu etti. Yavrularımızın bizden birde talepleri oldu. İnşallah çocuklarımızı Çanakkale gezisine götüreceğiz."dedi.
Özel Eğitim İş Uygulama Okulunda verilen eğitimin kendisini çok memnun ettiğini kaydeden Başkan Tutal;" Bu gün burada gördüklerimizle sosyal devlet olduğumuzu görebiliyoruz "şeklinde konuştu.
Geçmişte ailelerinin engelli olduğu için evlerinden çıkaramadığı çocukları olduğunu kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal," geçmişte evlerimizden çıkaramadığımız, utandığımız engelli çocuklarımızı bu gün artık devletimiz, hükümetimiz sayesinde okullarımızda eğitim verebiliyoruz. Devletimiz kolunu , kanadını gererek bütün imkanlarını seferber etti. Okul idarecilerimiz ve öğretmenlerimiz gayretli kendilerine teşekkür ediyorum. Dünle bugünü kıyasladığımızda, yeni Türkiye dediğimiz Türkiye'nin göstergesini görmüş oluyoruz.Ben bu ortamı görünce Devletimizin,milletimizin gücünü gözlemlemiş oldum.Çalışmalarında dolayı arkadaşlarımıza başarılar diliyorum" dedi.
![](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/1x1.gif)
- ETİ ALÜMİNYUM’DAN ACİL DURUM VE YANGIN TATBİKATI
- BAŞKAN ERKOYUNCU, “PANAGRO TARİHİNDE İLK DEFA 2023 YILINDA KAR ETTİ”
- Hasan Ekiciden Hazine ve Maliye Bakanına Çağrı: “Kamuda Şeffaflık Yasasını Getirin Destekleyelim”
- CHP belediye meclis üyesi Selman Bilici vefat etti
- KONYA ŞEKER VE ÇUMRA ŞEKER’DE KAPASİTE ARTIRILIYOR
Haber Yazılımı: CM Bilişim