![12 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-01.gif)
![14 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-02.gif)
![16 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-03.gif)
![18 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-04.gif)
![BAŞKAN TUTAL'DAN VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜNE ZİYARET](http://www.seydisehirpostasi.com/d/news/2279.jpg)
BAŞKAN TUTAL'DAN VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜNE ZİYARET
Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal , Vergi Dairesi Müdürü Bahri Ceylan'ı makamında ziyaret etti.
Başkan Tutal'ın Vergi Dairesi Müdürü Bahri Ceylan'ı ziyaretine AK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Kemalettin Atalay'da eşlik etti.
Belediye Başkanı Mehmet Tutal, AK Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay ile birlikte vergi dairesinde çalışan personel ve vatandaşlarla bir süre sohbet ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Vergi Dairesi Müdürü Bahri Ceylan ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunduklarını kaydeden Başkan Tutal; vergi daireleri ülke ekonomisi için önemli bir kurumdur. Ülke ekonomisinin gelişmesinde ve büyük yatırımların yapılmasında verginin önemi bir kez daha ortaya çıkıyor. Her mükellefin vergi borcunu ödemesi gerekiyor.Vergi ödeyen hemşehrilerimizin ve vatandaşlık bilincinin Seydişehir'de oldukça üst seviyede olması bizleri memnun ediyor’’dedi
Başkan Tutal ve Atalay'ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vergi Dairesi Müdürü Bahri Ceylan, vergi bilincini geliştirmek için hedef kitle özellikle mükelleflere bu konuda çok büyük sorumluluk düştüğünü kaydetti.
![](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/1x1.gif)
- ETİ ALÜMİNYUM’DAN ACİL DURUM VE YANGIN TATBİKATI
- BAŞKAN ERKOYUNCU, “PANAGRO TARİHİNDE İLK DEFA 2023 YILINDA KAR ETTİ”
- Hasan Ekiciden Hazine ve Maliye Bakanına Çağrı: “Kamuda Şeffaflık Yasasını Getirin Destekleyelim”
- CHP belediye meclis üyesi Selman Bilici vefat etti
- KONYA ŞEKER VE ÇUMRA ŞEKER’DE KAPASİTE ARTIRILIYOR
Haber Yazılımı: CM Bilişim