![12 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-01.gif)
![14 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-02.gif)
![16 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-03.gif)
![18 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-04.gif)
![BAŞKAN USTAOĞLU TEBRİKLERİ KABUL EDİYOR](http://www.seydisehirpostasi.com/d/news/7808.jpg)
BAŞKAN USTAOĞLU TEBRİKLERİ KABUL EDİYOR
31 Mart Yerel Seçimlerinde Seydişehir Belediye Başkanlığı görevine seçilen Hasan Ustaoğlu’na hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.
Başkan Hasan Ustaoğlu, bir yandan belediye çalışmalarına aralıksız devam ederken diğer yandan da Seydişehir Cumhuriyet Başsavcısı, Ağır Ceza Reisi, İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Müdürü, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının idarecileri, STK Başkanları, Siyasi Parti İlçe Başkanları,Mahalle Muhtarları ve vatandaşların tebriklerini makamında kabul ediyor. Hayırlı olsun tebriklerini iletmek üzere ziyarette bulunan herkese teşekkür eden Başkan Ustaoğlu, halkımızın teveccühü ve büyük desteği ile Seydişehir Belediye Başkanlığı görevine seçilmiş olmanın gururu ve mutluluğunu yaşıyorum. Biz de Belediye Meclis Üyelerimiz ve çalışma arkadaşlarımla birlikte bu teveccüh ve desteğe layık olabilmek için mesai mefhumu gözetmeden çalışarak şehrimizi bulunduğu noktadan çok daha ileriye taşımak için gayret edeceğiz. Tüm bu gayreti gösterirken, istişarenin ön planda olduğu bir yönetim anlayışı belirledik. Bu süreçte şehrimizin çok değerli kurumlarının temsilcileri ve önde gelen büyüklerimiz, arkadaşlarımız, kardeşlerimiz tebrik ve hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundular. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
![](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/1x1.gif)
- ETİ ALÜMİNYUM’DAN ACİL DURUM VE YANGIN TATBİKATI
- BAŞKAN ERKOYUNCU, “PANAGRO TARİHİNDE İLK DEFA 2023 YILINDA KAR ETTİ”
- Hasan Ekiciden Hazine ve Maliye Bakanına Çağrı: “Kamuda Şeffaflık Yasasını Getirin Destekleyelim”
- CHP belediye meclis üyesi Selman Bilici vefat etti
- KONYA ŞEKER VE ÇUMRA ŞEKER’DE KAPASİTE ARTIRILIYOR
Haber Yazılımı: CM Bilişim