![12 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-01.gif)
![14 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-02.gif)
![16 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-03.gif)
![18 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-04.gif)
![Beyaz bayrak ve Beslenme Dostu Oku](http://www.seydisehirpostasi.com/d/news/1272.jpg)
Beyaz bayrak ve Beslenme Dostu Oku
Seydişehir Anadolu Lisesi Temiz ve Sağlıklı Okul projesi kapsamında almaya hak kazandığı Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okul belgeleri İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar tarafından teslim edildi
İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar tarafından; Okul Müdürü Tahsin KÜÇÜK , Okul yönetici ve beyaz bayrak çalışmalarında görev alan öğretmenler ve diğer çalışanlar hazır bulundular. Teslim töreninde konuşan Tahir Kibar "Temizlik ve hijyen konusunda yeterli eğitim almış sağlıklı nesiller yetiştirmek ve öğrencilerimizin daha hijyenik ortamda eğitim-öğretimlerini sürdürmeleri amacıyla, okullarımızda yapılan faaliyetler devam ediyor. Seydişehir Anadolu Lisesi de Temiz ve Sağlıklı Okul olarak beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu okul sertifikası alma kriterlerini yerine getirerek Beyaz bayrak ve Beslenme Dostu Okul Sertifikası almaya hak kazanmıştır Emeği geçen idarecilerimize ve öğretmenlerimize ve tüm çalışanlara teşekkür ederim."dedİ
![](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/1x1.gif)
- ETİ ALÜMİNYUM’DAN ACİL DURUM VE YANGIN TATBİKATI
- BAŞKAN ERKOYUNCU, “PANAGRO TARİHİNDE İLK DEFA 2023 YILINDA KAR ETTİ”
- Hasan Ekiciden Hazine ve Maliye Bakanına Çağrı: “Kamuda Şeffaflık Yasasını Getirin Destekleyelim”
- CHP belediye meclis üyesi Selman Bilici vefat etti
- KONYA ŞEKER VE ÇUMRA ŞEKER’DE KAPASİTE ARTIRILIYOR
Haber Yazılımı: CM Bilişim