• İstanbul24 °C
  • Ankara18 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BEYŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI VE STK BAŞKANLARI SEYDİŞEHİR’DE
08 Haziran 2024 Cumartesi 14:30

BEYŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI VE STK BAŞKANLARI SEYDİŞEHİR’DE

Seydişehir Belediye Başkanı Hasan Ustaoğlu’na Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır’dan nezaket ziyareti.

 

Seydişehir Belediye Başkanı Hasan Ustaoğlu, Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır ile Seydişehir ve Beyşehir STK Başkanları, iki komşu ilçenin ekonomik, sosyo-kültürel ve tarım alanında bölgesel kalkınmanın önemine dikkat çekerek istişare ve görüş alışverişinde bulundular.

 

Beyşehir Belediye Başkanı Bayındır, “İki komşu ilçenin ortak sorunlarını hep birlikte çözüme kavuşturmak için birlikte hareket edeceğiz. Makamlar gelip geçicidir. Dostluklar ve hizmetler kalıcıdır. Beyşehir ve Seydişehir olarak bölgesel kalkınma ve işbirliği konusunda birlikte hareket ederek her iki ilçemizin gelişimine katkı sağlamayı hedefliyoruz. Ortak paydamız memleketimize hizmet etmek, ayrıca yeni istihdam alanları kazandırarak ekonomik girdi sağlamak” ifadelerini kullandı.

 

Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır ve STK Başkanlarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Hasan Ustaoğlu, “Beyşehir ve Seydişehir ile ilgili tüm çalışmalarımızda halkımızın menfaatleri doğrultusunda yapılacak projelerde sürekli istişare ederek ortak paydada kararlar olarak kalkınma planlarımızı hayata geçireceğimize inanıyorum. Çünkü bölgesel kalkınmamız, birlik ve beraberlik içerisinde ortak akılla adımlar atarak olur. Adil Bayındır Başkanımıza ve beraberindeki STK Başkanlarımıza nazik ziyaretleri ve destekleri için çok teşekkür ederim" dedi.

 

Ziyarete Seydişehir ve Beyşehir Belediye Başkan Yardımcıları ile STK Başkanları da katılarak görüş ve fikir alışverişinde bulundular.

Bu haber toplam 75 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Seydişehir Postasi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim