• İstanbul13 °C
  • Ankara2 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BİLGEHANEDE ONLİNE KAYITLAR DEVAM EDÍYOR, KONTENJANLAR SINIRLI OLDUGU İÇİN KAYIT OLMAKTA ACELE EDİNİZ !
18 Eylül 2021 Cumartesi 11:27

BİLGEHANEDE ONLİNE KAYITLAR DEVAM EDÍYOR, KONTENJANLAR SINIRLI OLDUGU İÇİN KAYIT OLMAKTA ACELE EDİNİZ !

Konya Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak, Seydişehir Belediyesi yanında kendi binasında hizmete giren Bilgehanede online kayıtlar 20 Eylüle kadar devam ediyor. Kontenjanlar sınırlı olduğu için kayıt olmakta acele ediniz.Bilgahe hizmetleri ücretsizdir.Bilgehanede dersler 4 Ekim'de başlayacak olup hafta içi ve hafta sonu şeklinde olacaktır.2021-2022 Eğitim ve Öğretim dönemi süresince eğitim modelimiz yüz yüze ve uzaktan (hibrit) şeklinde uygulanacaktır.

Bilgehaneye Bilgi,Başvuru ve Kayıt için;

bilgehane.konya.bel.tr ve atabeygenclik.konya.bel.tr internette adreslerinden başvuru ve kayıt olabilir, 0332 205 40 15 numaralı telefondan bilgi ve yardım alabilirsiniz.

BİLGEHANE

Konya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren Bilgehanelerde 4,5,6,7,8 sınıf öğrecilerine yönelik yüz yüze ve uzaktan eğitim modeli ile milli ve manevî eğitimler, ders destek programları, atölye ve etkinlikler olmak üzere üç başlıkta hizmet verilmektedir.Ayrıca Lise Medeniyet Akademisi Projesi kapsamında lise mezunları için YKS (TYT-AYT)Sınavına hazırlık hizmeti verilmektedir.

MİSYONUMUZ

Tam donanımlı, gelişime açık, kendini yönetebilen, içinde bulunduğu toplumun ihtiyaçlarına duyarlı, bulunduğu çağa örnek ve önder olabilecek başarılı erdemli bir nesil yetiştirilmesine katkı sağlamak.

VİZYONUMUZ

Amacına ve misyonuna uygun, ilimî ve bilimi yaşatan öğrenme merkezleri haline gelmek. Formal eğitim dışında kalan zamanları etkili ve kaliteli bir şekilde planlayan, Yenilikçi ve teknolojik alt yapıya sahip, Nicelikten öte niteliği önemseyen, Hizmet edilen tüm bireylere eşit mesafede, Sorgulayan, Bilgi, irade, duygu ve eylem bütünlüğü içerisinde hareket eden, Milli ve manevi eğitim merkezli, Entellektüel ve estetik bakış açısına sahip, Anlayış, saygı ve sevgi çerçevesinde, Geçmiş ve gelecek arasında köprü kurabilen nesillerin yetiştirilmesine katkı sağlamayı amaç edinmiştir.

Bu haber toplam 152 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Seydişehir Postasi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim