Bostandere’de iki okula beyaz bayrak
Seydişehir İlçe Sağlık Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevlileri tarafından yapılan incelemeler sonucunda Bostandere İlkokulu ve Ortaokulu ‘Beyaz Bayrak’ ile ödüllendirildi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar, ‘’Beslenme dostu okul’’ projesinde, öğrencilerimizin daha hijyen ve sağlıklı ortamda eğitim almalarını sağlamak için çalışmalar yürüttüklerini söyledi.
Emeği geçen idareci, öğretmenleri kutlayan Kibar, ” Toplumun sağlığını korumak ve geliştirmek, yaşam kalitesini yükseltmek, temizlik ve hijyen konusunda yeterli eğitim almış sağlıklı nesiller yetiştirmek için uygulanan proje gereği Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı ekiplerince okullar denetlenerek beslenme ve temizlik, hijyen kurallarına uygun bulunan en iyi okullara ‘Beyaz Bayrak’ ödülü verilmektedir. İki okulumuz da bu denetimler sonucunda ödül almaya hak kazanmıştır. Öğretmen, öğrenci, veli ve özellikle çalışanlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.
- Hasan Ekiciden Hazine ve Maliye Bakanına Çağrı: “Kamuda Şeffaflık Yasasını Getirin Destekleyelim”
- ETİ ALÜMİNYUM’DAN ACİL DURUM VE YANGIN TATBİKATI
- BAŞKAN ERKOYUNCU, “PANAGRO TARİHİNDE İLK DEFA 2023 YILINDA KAR ETTİ”
- CHP belediye meclis üyesi Selman Bilici vefat etti
- KONYA ŞEKER VE ÇUMRA ŞEKER’DE KAPASİTE ARTIRILIYOR
Haber Yazılımı: CM Bilişim