• İstanbul21 °C
  • Ankara19 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bu sefer YAKIŞTI Sayın Başkan!..
11 Şubat 2017 Cumartesi 10:35

Bu sefer YAKIŞTI Sayın Başkan!..

7 Şubat Salı günü yaptığınız paylaşımınızda partimiz ile ilgisi olmayan bir şahsın üye başvurusunu alırken partimizin adını kullanarak duvara toslamış olmanızın ardından bugünkü yaptığınız paylaşım gerçekten YAKIŞTI Sayın Başkan..

Hak ettiğinizden fazla değer vererek bu paylaşımın şahsınıza yakışmadığını düşünmüştük ama yanılmışız.

Görünen o ki Anayasa Değişikliği sürecinde CHP karşıtlığı dışında propaganda argümanınızın olmayışı Seydişehir özelinde de İlçe Başkanına kadar inmiş düzeydedir. İlçe Başkanımızın kardeşi olduğunu vurguladığınız Kemal Uysal‘ın da partimizle hiçbir bağı yoktur. Bu tavır ve davranışlarınız sizin çaresizliğinizin göstergesidir. Sizi, üyelik başvurularını aldıklarınızın soyisimleri ile politika yapmaktan ziyade partinizin mimarı olduğu, ülkemizi adeta bataklığa dönüştürecek Anayasa değişikliği referandum sürecinde meydana inmeye davet ediyoruz.

HODRİ MEYDAN…

İsterseniz milletvekili düzeyinde isterseniz İlçe başkanı düzeyinde, sizin belirleyeceğiniz yer, zaman, şekil ve sayıda Anayasa değişikliği konusunda halkın gerçekleri görmesini sağlayacak ortak bir tartışma platformuna davet ediyoruz.

Önceki cevabımızda da dile getirdiğimiz gibi dev bir çınarı andıran partimizin gölgesi kaliteli ve geniştir, hepinizi bekleriz.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Seydişehir İlçe Başkanlığı

Bu haber toplam 919 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Seydişehir Postasi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim