• İstanbul18 °C
  • Ankara16 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
CHP İLÇE BAŞKANLIĞINDAN; KAMUOYUNA DUYURULUR
21 Ocak 2019 Pazartesi 12:50

CHP İLÇE BAŞKANLIĞINDAN; KAMUOYUNA DUYURULUR

CHP İlçe Başkanlığı olarak, Seydişehir, Konya hatta tüm Türkiye de Belediye Başkanı adayını ilk açıklayan ilçeyiz.

            Belediye başkan adayımız Makine Mühendisi Sayın Mehmet KATLAV ilçemizin yetiştirdiği, temiz yürekli, güzel ahlaklı, belediyecilik ve yöneticilik vasıfları ile donanımlı Seydişehir'e hizmet aşkı ale yanan bir hemşerimizdir.

            Üzülerek belirtmeliyiz ki, rakip belediye başkan adayı taraftarlarından bazıları “kendi adayına destek olacakmışız” gibi söylemlerde bulunarak, emeğimiz, çabamız ve inancımız ile dalga geçmeye çalışmaktadırlar. Ancak CHP Seydişehir Teşkilatı olarak biz ve bize inanmış, gönül vermiş, emek vermiş dostlarımız ve seçmenlerimizle çok uyumlu bir iletişime sahip olduğumuza canı gönülden inanıyoruz. Teşkilatımız ve gönüldaşlarımız ile uzun bir zincirin sağlam halkalarını oluşturuyoruz. Seçim Çalışmalarımızı şeffaf, dedikodudan ve ayrıştırmalardan uzak, ilçemizin tüm bireylerine aynı yakınlıkta yürütmekteyiz.

Bazı rakip aday taraftarları, Mahalle aralarında, bayanlar günlerinde, ev toplantılarında hatta cenaze törenlerinde ahlak ve görgü kurallarından uzak şekilde  “CHP şu adayı destekleyecek, bu adayı destekleyecek” dedikodularını yaymaktadırlar.. Bu tarz ucuz ve mesnetsiz siyasi söylemlerle başarı sağlamaya çalışan rakiplerimizi esefle kınıyoruz.

            Biz dimdik ayaktayız, inançlı, kararlı ve özverili  ekibimizle iddialıyız. Aklı selim düşünen tüm Seydişehirli hemşerilerimizle birlikte çalışarak, sosyal belediyeciliği Seydişehir de hakim kılıp, birlikte çalışıp birlikte yöneteceğiz.

            Sonuç olarak; Biz adayımız ile sonuna kadar Ahlaklı, dürüst, kavga ve dedikodudan uzak,  bir çalışma yürüterek tüm Seydişehir’in gönlünü kazanmak istiyoruz. Sevgi ve Saygılarımızla...

Orhan ÖZEL

CHP İlçe Başkanı

Bu haber toplam 902 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Seydişehir Postasi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim