• İstanbul26 °C
  • Ankara23 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
CHP İLÇE YÖNETİM KURULU  BASIN AÇIKLAMASI
30 Aralık 2017 Cumartesi 10:00

CHP İLÇE YÖNETİM KURULU BASIN AÇIKLAMASI

23 Aralık 2017 tarihinde gerçekleştirilen Orhan ÖZEL’ in tek aday olarak katıldığı ilçe kurultayı ile ilçe yönetim kurulu yeniden belirlenmiş olup; yönetim kurulu görev dağılımı aşağıdaki gibi oluşturulmuştur.

İlçe Başkanı: Orhan ÖZEL

Başkan Yardımcısı: Ayşe Taş

Başkan Yardımcısı: Hürriyet Bıyıklı

Sekreter: Muhutdin Ulutaş

Sayman: Mehmet Pınar

Bilişim: Osman Çakıcı

İlçe Eğitim Sekreteri: Harun Cırık

Kırsal ve Tarımsal Bölge Sorumlusu: İsmail Ünal

Gençlik Sorumlusu: Emine Korkmaz

Esnaf ve Sanatkarlar Sorumlusu: Seyit Ali Aldere

Üye: Emine Arıkoğlu

Üye: Meral Coşkun

Üye: Muzaffer Şenol

Üye: Yasin Şahin

Üye: Yılmaz Yıldırımoğlu

 

Kongre hakkında bilgi veren İlçe Başkanı Orhan ÖZEL, parti çalışmaları ve gelecek hedefleri hakkında umutlu konuştu. Kongrenin büyük bir olgunlukla geçtiğini belirten Özel açıklamalarını şu şekilde sürdürdü;

“36. Olağan ilçe kongremiz büyük bir olgunluk içerisinde geçmiştir. Delegelerimizin ve üyelerimizin katılımı ve heyecanı bizlere büyük umut vermiştir. Sn. Milletvekili Hüsnü Bozkurt’un da katılım gösterdiği kongremizde, gelecek çalışmalarımıza yönelik önemli irade ortaya koyulmuştur.

Değerler ve ilkeler temelli, demokrasi, özgürlük, barış ve hoşgörüden yana yaklaşımları esas alacak şekilde, istekli ve özverili çalışma yürütecek bir yönetim kurulu oluşturmuş bulunmaktayız. Kongrenin üzerimize yüklediği büyük sorumluluğu farkındayız.

Cumhuriyetin kurucu ilke ve değerlerine bağlı, çağdaş sosyal demokrat politikalar doğrultusunda; Cumhuriyetimizi ve demokrasimizi ileriye taşıma hedefi ile çalışmalarımıza ilçemizde hızlı bir başlangıç yaptık. Ülkemizin geçtiği sıkıntılı süreçte beklemek, izlemek lüksümüz yoktur. İlçemizin daha fazla gelişmesi için; ekonomi, ziraat, eğitim, sağlık, işsizlik alanları ile yerel yönetim hizmetleri başta olmak üzere “önce insan” anlayışıyla halkımızın her türlü sorunu üzerine titizlikle çalışmalar yürütülecektir.

CHP Seydişehir ilçe yönetimi olarak; toplumumuzu ayrıştıran, kutuplaştıran ortamı yok etmek adına, halkımızın huzur, güven ve barış ortamı oluşturmaya yönelik her türlü çalışma yürütülecektir.

İlkemiz; “Ayrıştıran değil; birleştiren” bir yaklaşımdır. Gönül kapımız bütün vatandaşlarımıza sonuna kadar açılacak ve ilçemiz için bütünleştirici bir ortam oluşturmasına katkı sunulacaktır.

Bu vesile ile Seydişehir CHP yönetim kurulu olarak; görevi devraldığımız Sayın Yunus Uysal başkanlığındaki yönetim kurulu üyelerimiz başta olmak üzere bugüne kadar partimize hizmet veren bütün yöneticilere şükranlarımızı sunarız. Bu zorlu dönemde bizlere bu görevi layık gören bütün delegelerimize, parti üyelerimize teşekkür ederiz. Ayrıca; bizleri hiç yalnız bırakmayan, ilimizi temsil etmek için dişini tırnağına takan Milletvekilimiz Sayın Hüsnü BOZKURT başta olmak üzer, il yönetimimize, komşu ilçe yöneticilerine, ilçemizin sivil toplum görevlilerine ve tüm dostlarımıza katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Tüm Seydişehir halkını sevgi ve saygıyla selamlar, “ayrıştıran değil; birleştiren bir yaklaşımla” tarafımıza layık görülen görevi özveriyle sürdüreceğimizi saygıyla bildiririz.”

Bu haber toplam 1000 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Seydişehir Postasi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim