![12 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-01.gif)
![14 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-02.gif)
![16 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-03.gif)
![18 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-04.gif)
![CHP Seydişehir belediye başkanı adayı Mehmet Katlav](http://www.seydisehirpostasi.com/d/news/2357.jpg)
CHP Seydişehir belediye başkanı adayı Mehmet Katlav
Benim başkanlığımda öteki olmayacak. Ben hiç bir zaman partici olmadım, kucaklayıcı oldum. Bu şehri kucaklayarak yöneteceğiz. AK Parti’li, İyi Parti’li, MHP’li, Saadet Parti’li ve partili partisiz tüm kardeşlerimi kucaklayacağız. Tüm sorunlara ortak akılla çözüm bulacağız. ‘Ben yaptım’ değil, ‘Biz yaptık iyi oldu’ diyeceğiz
Seydişehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Katlav şöyle konuştu:
“Eğer Seydişehir’de köylümüzü, çiftçimizi, hayvancımızı kalkındıramazsak esnafımızı kalkındıramayız. Esnafımızı kalkındıramazsak eşrafımızı kalkındıramayız. Bu bir döngü içinde gidiyor. Köylünün milletin efendisi olduğunu da özümsemiş bir kardeşiniz olarak köylümüz ve üreticimiz için çalışmalar, araştırmalar yaptım. Seydişehir’de maalesef köylerin nüfusu azalıyor. Çiftçilerimiz ekiyor ama ürün ya toprakta kalıyor ya da yok parasına müşteri buluyor. Sütçü sütünü sağıyor, bir şekilde satıyor ama aylardır parasını alamıyor . Üretici sütünü dökme noktasına geldi. Sadece lafta kalmamalı. Sözümüz söz. Benim başkanlığımda köylümüz, çiftçimiz hayvancımız kazanacak. Çünkü kalkınmayı köyden başlatacağız”
Bu memlekette hangi parti olursa olsun taş üstüne taş koyanlardan Allah bin kere razı olsun. Siyasi anlayışım budur. Kimseyi karalamak gibi bir amacım yok, ülkeye hizmet edene teşekkür ederiz, ettik. Bizim hedefimiz iyi yapılanları karalamak değil daha iyisini yapmaktır. Kazanan bir Seydişehir için size ihtiyacım var. Allahın izniyle başaracağız”
![](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/1x1.gif)
- ETİ ALÜMİNYUM’DAN ACİL DURUM VE YANGIN TATBİKATI
- Hasan Ekiciden Hazine ve Maliye Bakanına Çağrı: “Kamuda Şeffaflık Yasasını Getirin Destekleyelim”
- BAŞKAN ERKOYUNCU, “PANAGRO TARİHİNDE İLK DEFA 2023 YILINDA KAR ETTİ”
- CHP belediye meclis üyesi Selman Bilici vefat etti
- KONYA ŞEKER VE ÇUMRA ŞEKER’DE KAPASİTE ARTIRILIYOR
Haber Yazılımı: CM Bilişim