• İstanbul19 °C
  • Ankara26 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
CHP SEYDİŞEHİR İLÇE BAŞKANLIĞINDAN KONGRE DAVETİ
14 Aralık 2019 Cumartesi 09:35

CHP SEYDİŞEHİR İLÇE BAŞKANLIĞINDAN KONGRE DAVETİ

CUMHURİYET HALK PARTİLİLER, DEMOKRASİYE GÖNÜL VERENLER VE TÜM SEYDİŞEHİR’Lİ HEMŞERİLERİMİZ KONGREMİZE DAVETLİDİR.

Benim İki eserim var “BİRİ TÜRKİYE CUMHURİYETİ diğeri de CUMHURİYET HALK PARTİSİ” Mustafa Kemal Atatürk

 

CHP Seydişehir İlçe Başkanı Orhan Özel, yaklaşan 37. Olağan kongresi ile ilgili yaptığı Basın açıklamasında şu görüşlere yer verdi. Sevgili Cumhuriyet Halk Partililer, Gönlü; Demokrasi, laik, sosyal hukuk devleti, Atatürk ilkeleri ve Cumhuriyet aşkından yana olanlar ve dahası Tüm Seydişehir halkını 21 Aralık 2019 Cumartesi günü saat 10.00 da Seydişehir Belediyesi düğün Salonunda yapacağımız 37. Olağan kongremize davet ediyoruz.

Kongremize önceki milletvekillerimiz ile Şu an Konya Milletvekilimiz Abdullatif Şener, Il Başkan ve Yönetimimiz, Komşu İlçe Başkanlarımız ve Sivil Toplum Kuruluşları katılacaktır. Bizim  de İlçe yönetimi olarak arzumuz; İşçinin, memurun, çiftçinin, asgari ücretli garibanın, işsizlerin  hele, Üniversiteli ve Eğitimli işsizlerin; dahası toplumun her kesiminden haksızlığa uğrayanların, HAK, HUKUK  ve ADALET  peşinde koşanların tek platformu olan CHP ye gönül ve omuz vermeye davet ediyoruz.

Buradan CHP li tüm dostlarımıza da sesleniyoruz. Dedemizden miras aldığımız bu Cumhuriyeti, çocuklarımıza ve torunlarımıza emanet edebilmek için, sizleri parti organlarında yer almaya ve aday olmaya davet ediyorum. Bu kongreyi beraberce bir demokrasi şölenine çevirelim.

Orhan Özel

CHP Seydişehir İlçe Başkanı

Bu haber toplam 1232 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Seydişehir Postasi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim