• İstanbul14 °C
  • Ankara10 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
CHP Seydişehir Seçim Çalışmalarını Hızlı Yürütüyor
04 Haziran 2018 Pazartesi 08:42

CHP Seydişehir Seçim Çalışmalarını Hızlı Yürütüyor

İlçe Başkanı Orhan ÖZEL, CHP Konya Milletvekili adayı hemşerimiz Hikmet BALCI ve ilçe yöneticileri  seçim çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyor. Boyalı ve Bostandere Mahallelerinde vatandaşlarla sıcak bir ortamda buluşan heyet karşılaştıkları ilgi ve coşkudan son derece memnun kaldı. Daha sonra Seydişehir sanayi esnafını ziyaret eden heyet esnafın sorunlarını dinledi ve Cumhurbaşkanı Adayları Muharrem İNCE’nin ve CHP’ nin ülke geleceğine olan bakışlarını ve politikalarını anlattılar.

İlçe Başkanı Orhan ÖZEL görüşmelerle ilgili olarak şu sözleri sarfetti:
“ Cumhurbaşkanı Adayınız Sayın Muharrem İnce’nin yaratmış olduğu büyük heyecan ve mutluluk her gittiğimiz mahallede, sokakta karşımıza çıkmaktadır. Daha önce Milletveki  adaylarımız Abdullatif Şener, Hikmet Balcı ve diğer milletvekili adaylarımız ile yapmış olduğumuz Ortakaraviran mitingi, Seydişehir Mitingi ve Taraşçı Mahallesi çalışmalarında halkın yoğun ilgisi ile karşılaştık. Halkımızın verdiği bu güçle seçim çalışmalarını bundan sonrada kesintisiz sürdüreceğiz. Bütün hemşerilerimizi; memleketimizin evladı, hemşerimiz, genç arkadaşımız Av. Hikmet Balcı’ya diğer milletveki adaylarımıza ve geleceğimizin umudu Sayın Muharrem İnce’ye sahip çıkmaya çağırıyorum. 

Milletvekili adayımız Eski Devlet Bakanı Abdullatif Şener 7 Haziran 2018 Perşembe günü pazaryerinde vatandaşla buluşuyor. Tüm hemşerilerimizi davet ediyorum.

Ayrıca, seçimin ilçemizde adaletli yürütülebilmesi için devlet imkanlarının iktidar partisi lehine kullanıldığını gözlemliyoruz. Bu durumun takipçisi olacağımızı ve izin vermeyeceğimizi bütün hemşerilerimizin bilmesini isterim. Memleketimizin en büyük ihtiyacı huzur ve kardeşliktir.” 
 

Bu haber toplam 957 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Seydişehir Postasi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim