![12 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-01.gif)
![14 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-02.gif)
![16 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-03.gif)
![18 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-04.gif)
![CUMHURİYET BAŞSAVCISINDAN VEDA ZİYARETİ](http://www.seydisehirpostasi.com/d/news/1821.jpg)
CUMHURİYET BAŞSAVCISINDAN VEDA ZİYARETİ
Seydişehir Cumhuriyet Başsavcısı Bünyami Korkmaz ve Savcı Doğan Karaca, Belediye Başkanı Mehmet Tutal' a veda ziyaretinde bulundu.
Açıklanan Hakimler ve Savcılar kararnamesiyle yeni görev yeri olan Uşak'a tayin olan Cumhuriyet Başsavcısı Bünyami Korkmaz, Seydişehir'de görev yaptıkları süre boyunca belediye ile uyum içinde olduklarını, ortak çalışma ortamından duyduğu mutlulukla ilçeden ayrılacaklarını söyledi.
Başkan Tutal, Cumhuriyet Başsavcısı Korkmaz ve Savcı Karaca'nın çok başarılı çalışmalarda bulunduklarını ve sosyal projelerde destek verdiklerini kaydetti.
Seydişehir Cumhuriyet Başsavcısı Bünyami Korkmaz ve Savcı Doğan Karaca'nın yeni görev yerlerinde 'de aynı başarılara imza atacağına inandığını ifade eden Belediye Başkanı Tutal, kendilerine yeni görevlerinde başarılar diledi.
![](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/1x1.gif)
- ETİ ALÜMİNYUM’DAN ACİL DURUM VE YANGIN TATBİKATI
- BAŞKAN ERKOYUNCU, “PANAGRO TARİHİNDE İLK DEFA 2023 YILINDA KAR ETTİ”
- Hasan Ekiciden Hazine ve Maliye Bakanına Çağrı: “Kamuda Şeffaflık Yasasını Getirin Destekleyelim”
- CHP belediye meclis üyesi Selman Bilici vefat etti
- KONYA ŞEKER VE ÇUMRA ŞEKER’DE KAPASİTE ARTIRILIYOR
Haber Yazılımı: CM Bilişim