Karakter boyutu :
![18 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-04.gif)
![12 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-01.gif)
![14 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-02.gif)
![16 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-03.gif)
![18 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-04.gif)
![“DOĞRULARDAN ÖRNEK, YANLIŞLARDAN DERS ALACAĞIZ”](http://www.seydisehirpostasi.com/d/news/2320.jpg)
19 Ocak 2019 Cumartesi 09:18
“DOĞRULARDAN ÖRNEK, YANLIŞLARDAN DERS ALACAĞIZ”
31 Mart yerel seçimleri çalışmaları çerçevesinde çalışmalarını şehir merkezindeki esnafları ve vatandaşları ziyaret ederek yerel seçim çalışmasını sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi Seydişehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Katlav,
Seydişehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Katlav, Seydişehir'in kaynakların daha etkin ve verimli kullanılmasını sağlayacak yerel dinamiklerle Seydişehir'i kalkındıracaklarını söyledi.
Katlav, "Seydişehir'de gördüğümüz uygulamaların doğrularından örnek alacağız, yanlışlarından da ders çıkaracağız" dedi.
“İŞ DÜNYASININ SORUNLARINI ORTAK AKILLA ÇÖZECEĞİZ”
Mehmet Katlav, şöyle devam etti:
Seydişehir iş dünyasının sorunlarını ortak akılla birlikte yönetim anlayışıyla çözeceklerini belirterek, Seydişehir'in kaynakların daha etkin ve verimli kullanılmasını sağlayacak yerel dinamiklerle Seydişehir'i kalkındaracaklarını vurguladı. “ Ortak akılla hareket ederek Seydişehir’i birlikte yöneteceğimiz anlayışa sahibiz. Benim başkanlığımda Seydişehir'in kaynaklarını daha etkin ve verimli kullanılmasını sağlayacak yerel dinamiklerin avantajlarını kullanacağız. Geçmiş yıllarda gördüğümüz uygulamaların doğrularından örnek alacağız, yanlışlarından da ders çıkaracağız. İşinde başarılı kimse, o parti bu parti bakmadan liyakat anlayışı ile beraber çalışacağız. Birlikte kazanan bir Seydişehir için daha çok çalışacağız.” dedi.
Bu haber toplam 864 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
ÖNE ÇIKANLAR
![](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/1x1.gif)
- ETİ ALÜMİNYUM’DAN ACİL DURUM VE YANGIN TATBİKATI
- Hasan Ekiciden Hazine ve Maliye Bakanına Çağrı: “Kamuda Şeffaflık Yasasını Getirin Destekleyelim”
- BAŞKAN ERKOYUNCU, “PANAGRO TARİHİNDE İLK DEFA 2023 YILINDA KAR ETTİ”
- CHP belediye meclis üyesi Selman Bilici vefat etti
- KONYA ŞEKER VE ÇUMRA ŞEKER’DE KAPASİTE ARTIRILIYOR
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Seydişehir Postasi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim
Haber Yazılımı: CM Bilişim