• İstanbul27 °C
  • Ankara27 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
EKİPLERİMİZ ARAÇ, GEREÇ VE İŞ MAKİNALARIMIZI TAMİR EDİYORUZ
11 Haziran 2022 Cumartesi 09:59

EKİPLERİMİZ ARAÇ, GEREÇ VE İŞ MAKİNALARIMIZI TAMİR EDİYORUZ

Seydişehir Belediyesi merkez ve kırsal mahallelerin ihtiyaçlarını karşılamada kullandığı araç, gereç ve iş makinelerini kendi ekipleri tarafından tamir ederek büyük ölçüde tasarruf sağlıyor.

 

Başkan Tutal, büyük iş makinelerinin, hizmet araçlarının yanı sıra her türlü araç, gereç ve makinelerin düzenli bakım ve tamir işlemlerinin ekipler tarafından atölyede gerçekleştirildiği kaydetti.

 

Makina İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğünü araç filosunu satın aldığı araçlarla güçlendiren ve önemli ölçüde kiralama yerine satın alma yöntemiyle tasarruf eden Seydişehir Belediyesi, kendi araçlarının bakımını da yine kendi atölyesinde tamir ediyor.

 

Seydişehir Belediyesi bünyesinde yer alan büyük iş makinelerinin, hizmet araçlarının yanı sıra her türlü araç, gereç ve makinelerin düzenli bakım ve tamir işlemleri, Makine İkmal Bakım ve Onarım Ekibi tarafından belediye şantiyesindeki atölyede gerçekleştiriliyor.

 

Gece gündüz demeden sahada çalışan iş makineleri düzenli şekilde bakıma alınarak hem kullanım ömrü uzatılıyor hem de makinelerde yaşanan arızalar, atölyedeki imkanlar ile kısa sürede giderilerek filonun sahadaki hizmeti kesintisiz devam ediyor

 

Belediye araç filosundaki iş makinesi ve diğer araçların düzenli bakımının yapıldığı ve arızaların anında giderildiği belirten Belediye Başkanı Mehmet Tutal, "Belediyemize ait araç filomuzda bulunan başta iş makineleri olmak üzere kamyon ve binek araçların bakım ve onarımlarını kendi ekiplerimizle yapıyoruz.

 

Ekiplerimiz filomuzdaki herhangi bir araç arıza yaptığında atölyemizde soruna hızlı şekilde müdahale edebiliyor. Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğümüzde ekiplerimiz tarafından araçlarımızdaki arızalar giderilerek tamir ve onarımdan geçiriliyor. Böylelikle de belediye, daha büyük maliyetlere yol açabilecek gider kalemlerinden kurtulmuş oluyor, ciddi anlamda tasarruf etmiş oluyoruz. Vatandaşlarımızın bize emanet ettiği bütçeyi daha verimli kullanırken bir yandan da hizmetlerin aksamadan devam etmesini sağlıyoruz" diye konuştu.

Bu haber toplam 249 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Seydişehir Postasi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim