• İstanbul20 °C
  • Ankara24 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
GENÇ KOMEK KAYITLARI TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR, KAYIT OLMAK İÇİN ACELE EDİN !
17 Haziran 2017 Cumartesi 09:16

GENÇ KOMEK KAYITLARI TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR, KAYIT OLMAK İÇİN ACELE EDİN !

KOMEK-Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kurslarının 8-16 yaş çocuklara ve gençlere yönelik yaz kursları GENÇ KOMEK kayıtları tüm hızıyla sürüyor. Kayıtlar 5 Haziran'da başlamış olup, 18 Haziran 2017 tarihinde sona erecektir. Kurslar 3 Temmuz-25 Ağustos 2017 tarihleri arasındadır.

GENÇ KOMEK YAZ OKULU; Sanat, Spor, Dinimiz ve Değerlerimiz olmak üzere üç ana modülden oluşmaktadır. Dersler kız ve erkek ayrı olarak işlenmektedir. Sabah ve öğle olmak üzere iki ayrı grup bulunacaktır. Her öğrenciye ücretsiz eğitim seti verilecektir.

HER ÖĞRENCİYE ÜCRETSİZ FERDİ KAZA SİGORTASI YAPILACAKTIR

Tarihi mekan ve müzeler, Bilim ve sanat merkezleri, Sille, Beyşehir ve Kelebekler vadisi gibi şehir ve kültür gezileri ücretsiz ve yemekli olarak yapılacaktır.

KONTENJANLAR SINIRLI OLDUĞU İÇİN KAYIT OLMAKTA ACELE EDİN Kontenjanlar sınırlı olduğu için kayıt olmakta acele ediniz. Kayıtlar www.komek.org.tr internet adresinden veya KOMEK ve ASEM-Şehir Konağı merkezlerinden yapılmaktadır.

Yaz okulu bir okul havasından uzak, eğlence, kardeşlik, arkadaşlık, dostluk, cesaret, paylaşma gibi değerlerin uzman öğretmenler ile izlenip ödüllendirildiği programdır. Şehrimizdeki belediyelerimizin park ve yeşil alanlarında sosyal içerikli uygulamayı dersler verilecektir.

Bu haber toplam 1385 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Seydişehir Postasi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim