![12 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-01.gif)
![14 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-02.gif)
![16 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-03.gif)
![18 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-04.gif)
![HÜRRİYET CADDEİ ESNAFLARIDAN GELENEKSEL 5. AŞURE ETKİNLİĞİ](http://www.seydisehirpostasi.com/d/news/867.jpg)
HÜRRİYET CADDEİ ESNAFLARIDAN GELENEKSEL 5. AŞURE ETKİNLİĞİ
Hürriyet Caddesi esnaflarının geleneksel hale getirdikleri aşure ikramı etkinliğinin beşincisi düzenlendi.
Geleneksel aşure etkinliğine Önceki Belediye Başkanı Abdulkadir Çat, Askerlik Şube Başkanı Üsteğmen Fırat Ekinci vatandaşlar ve çok sayıda esnaf katıldı
Konu ile ilgili açıklama yapan Esnaflar: “ Muharrem ayı birlik ve beraberlik ayıdır. Birliğin bütünlüğün ve dayanışmanın daha çok artması, diyalogların ve kardeşliğin olgunlaşması adına her yıl düzenlediğimiz aşure ikramımızı, bugün şehrimizin pazarı olması sebebiyle pazara gidip gelen ve köylerden gelen vatandaşlara daha çok ulaşabilmek için ve Muharrem ayının ilk Perşembe günü olması sebebiyle bugün yaptık. Aşuremize katılan Seydişehir protokolüne, değerli halkımıza, basın mensuplarına ve esnaf arkadaşlara teşekkür ederiz. Herkese afiyet olsun” dediler.
![](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/1x1.gif)
- Hasan Ekiciden Hazine ve Maliye Bakanına Çağrı: “Kamuda Şeffaflık Yasasını Getirin Destekleyelim”
- ETİ ALÜMİNYUM’DAN ACİL DURUM VE YANGIN TATBİKATI
- BAŞKAN ERKOYUNCU, “PANAGRO TARİHİNDE İLK DEFA 2023 YILINDA KAR ETTİ”
- CHP belediye meclis üyesi Selman Bilici vefat etti
- KONYA ŞEKER VE ÇUMRA ŞEKER’DE KAPASİTE ARTIRILIYOR
Haber Yazılımı: CM Bilişim