- 14:04 - CHP belediye meclis üyesi Selman Bilici vefat etti
- 14:01 - BAŞKAN ALTAY 24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI’NI KUTLADI
- 13:58 - Hasan Ekici’den Vergi Kanunu Değerlendirmesi: Tepkiler Üzerine Kanun Teklifi Daraltılmış
- 13:55 - KONUK; MÜNAVEBE ÜRÜNLER İÇİN ÜRETİCİYE MÜJDE VERDİ
- 13:53 - BAŞKAN ERKOYUNCU BAKAN BAYRAKTAR İLE GÖRÜŞTÜ
- 13:50 - KONYA ŞEKER VE ÇUMRA ŞEKER’DE KAPASİTE ARTIRILIYOR
- 13:46 - Genel Müdür Erkılınç’tan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı mesajı
- 13:42 - BAŞKAN USTAOĞLU GÖKÇEHÜYÜK VE TARAŞÇI’DA ÇALIŞMALARI İNCELEDİ
- 13:39 - ÜNİVERSİTE TERCİH DÖNEMİNDE GENÇLERİMİZİN YANINDAYIZ
- 13:35 - Bastırılmış duygularla yaşamak ne kadar doğru?
- 09:01 - MUAYTHAİ SÜPER LİGİ 1. AYAK MÜSABAKALARI, SEYDİŞEHİR’DE TAMAMLANDI
- 10:52 - AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANI GÖKTAŞ BAŞKAN ALTAY’I ZİYARET ETTİ
- 10:46 - BAŞKAN ERKOYUNCU’DAN MÜJDE: “ÖNÜMÜZDEKİ YIL SANAYİ ALT YAPISINA BAŞLAYACAĞIZ”
- 10:43 - BAŞKAN ERKOYUNCU, “GERÇEKLER KONUŞULMALI”
- 10:37 - KONUK: SEYDİŞEHİR, DONDURULMUŞ PATATES TESİSLERİNİ İLÇELERİNE KAZANDIRAN RECEP KONUK’U COŞKUYLA KARŞILADI, BAĞRINA BASTI
27 Temmuz 2024 Cumartesi
H. Yüksel GÜLAY / SPOR AKTÜEL
![12 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-01.gif)
![14 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-02.gif)
![16 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-03.gif)
![18 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-04.gif)
![H. Yüksel GÜLAY / SPOR AKTÜEL](http://www.seydisehirpostasi.com/d/author/2_b.jpg)
İKİNCİ KEZ ŞAMPİYON
14 Mayıs 2018 Pazartesi 08:59
Futbol ve Voleybol turnuvalarının şehrimizin spor hayatında önemli bir yeri vardır. Bizim zamanımızdaki Kaymakamlık kupası futbol maçlarının tadı hala damağımızda. Şimdi onun yerini Başkanlık kupası maçları aldı. Ve Başkanlık kupası voleybol karşılaşmalarında kupalar yerlerine ulaştı. Seydişehir Belediyesi tarafından düzenlenen Başkanlık kupası voleybol maçları nihayet sona erdi. Birincilik kupasını geçen yıl olduğu gibi yine Kral Ekmek ikinci kez kazandı. Turnuvada dokuz takım mücadele etti. Çeşitli mesleklerden amatör sporcularımızın katıldığı turnuva Atatürk Spor salonunda oynanan final mücadelesiyle son buldu.
Turnuvada Kral Ekmek şampiyon olurken Kürkçü Otomotiv ikinci, Sebeltaş takımıda üçüncü oldu. Maçların centilmenlik ve kardeşlik havasında geçmesi de çok güzel oldu. Jandarma Gücü takımımızda en centilmen takım ünvanını aldı.
Kupalar sahiplerine iletilirken diğer dereceye giren takımlarımıza da çeşitli hediyeler verildi. Dostluk ve centilmenlik ne kadar güzel bir şey. Bu turnuvaları geleneksel hale getirmek te yöneticilerimizin işi olmalı. Siyasi görüşleri ne olursa olsun bütün yöneticiler böyle turnuvaları desteklemeli ve sürekli kazandırmalı.
Aşağıda resimde şampiyon olan ve bunu iki sene üst üste başaran Kral Ekmek takımının voleybolcularını göreceksiniz. Geçen sayımızda küçük bir kısmını verdiğimiz takım elemanlarını sizlere yazıyorum. Ali, Ramazan, Recep, Turgay, Sami, Mustafa, Hasan, Ahmet, Abdurrahman, Tayfun, Turgay, Mustafa.
Sporcularımızla birlikte iki senedir bu takımın bütün eksik gediğini tamamlayan antrönerleri Tayfun Topal kardeşimizide ayrıca kutluyorum. O kadar işin gücün içinde bu takıma vakit ayırdığı için kendisine teşekkür ederiz. Bizim esnafımızda spor sevgisi vardır. Futbol ve voleybol turnuvalarına katılan takımlarımızın bir çoğunun yöneticisi esnaf kardeşlerimizdir. Onlara bu özverilerinden dolayıda teşekkür ederiz.
Turnuvalarda derece almak güzel bir şeydir ama dereceye giremeyen sporcu kardeşlerimizin da payını unutmamak lazım. Her şey sıralamayla ölçülmüz. Mühim olan sahada formasını ıslatmak ve mücadeleyi sonuna kadar sürdürmektir.
Bu yazı toplam 853 defa okunmuştur.
Yorum Ekle
Arkadaşına Gönder
Yazdır
Yukarı
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
ÖNE ÇIKANLAR
KONYA BÜYÜKŞEHİR’DEN DÜNYAYA ÖRNEK PROJE
Belediye spor evinde Yıldızeli spora kükredi
CHP kongresine doğru
Barınaktaki köpeklere kuduz aşısı yapıldı
600 yıllık meşe palamudu ağacına tescil çalışması
Seydişehir’de ‘SEYDİ’ markalı kimyasal ürünleri üretiliyor
“UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEDE EYLEM PLANI’NA YÖNELİK İLETİŞİM STRATEJİSİ UYGULAMA REHBERİ
BAŞKAN TUTAL'DAN 15 TEMMUZ MESAJI
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Seydişehir Postasi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim
Haber Yazılımı: CM Bilişim