• İstanbul29 °C
  • Ankara25 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İLÇE BAŞKANI KONURER’DEN SEYDİŞEHİR HALKINA TEŞEKKÜR
30 Haziran 2018 Cumartesi 10:27

İLÇE BAŞKANI KONURER’DEN SEYDİŞEHİR HALKINA TEŞEKKÜR

AK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer 24 Haziran Pazar günü yapılan Genel seçimlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve Cumhur ittifakına destek veren Seydişehir halkına teşekkür etti.

Aylardır süren seçim çalışmalarının ardından 24 Haziran Pazar günü gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı ve 27 Dönem Milletvekili Genel seçimlerinden tüm Türkiye’de olduğu gibi Seydişehir’de de başarılı bir şekilde çıkmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen AK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer hiç bir zaman rehavete kapılmadan davamızın gücüne güç katma bilinciyle aldığımız oy oranının daha da üstüne çıkma azmiyle çalışmalarımıza aralıksız olarak devam edeceğiz dedi.

Türkiye’nin geleceği açısından son derece önemli olan bir seçimi hiçbir fitneye geçit vermeden birlik ve beraberlik içerisinde tamamlamış bulunuyoruz diyen İlçe Başkanı Konurer Seçim sonuçlarına baktığımız zaman Seydişehir halkının üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirdiğini görmekteyiz. Ülkemizin adeta şahlanmasına vesile olacak olan Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin hayata geçmesinin önünün açıldığı 24 Haziran seçimlerinde verdikleri desteklerden dolayı değerli Seydişehir halkına şükranlarımı sunuyor, canı gönülden teşekkür ediyorum dedi.

AK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer açıklamasının devamında; sadece seçimden seçime değil her zaman Seydişehir halkının derdiyle dertlenen, sevincine ortak olan bir anlayışıyla siyaset yapan bir parti olduklarını ifade ederek, bizim siyaset anlayışımızın odağında millet vardır ve her zaman da millet olacaktır. AK kadroların tek mutlu olduğu ve huzur bulduğu yer vardır, o da milletimizin yanıdır. Bugüne kadar Seydişehir halkına en iyi şekilde hizmet etmenin gayreti içerisinde olduk ve yeni dönemde de aynı bilinçle hizmet etmeye devam edeceğiz. Amacımız doğup büyüdüğümüz şehrin insanlarına kalıcı hizmetler bırakmaktır. Şayet bunu başarabiliyorsak ve insanımızın gönlünde bir yer edine biliyorsak bu hayatta sahip olabileceğimiz en büyük zenginliktir. Önemli olan milletimizin bize duyduğu güveni boşa çıkarmamaktır. Bu duygu ve düşüncelerle 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel seçimlerinin ülkemize, milletimize, şehrimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni eder, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a yeni dönemde görevinde başarılar dilerim dedi.

Bu haber toplam 826 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Seydişehir Postasi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim