• İstanbul20 °C
  • Ankara26 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İYİ PARTİ SEYDİŞEHİR GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI ATANDI
05 Mayıs 2018 Cumartesi 10:25

İYİ PARTİ SEYDİŞEHİR GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI ATANDI

Konya il ve Seydişehir ilçe teşkilatlarımızın tavsiyesiyle, İYİ PARTİ GENÇLİK KOLLARI GENEL MERKEZ’i tarafından, SEYDİŞEHİR İYİ PARTİ GENÇLİK KOLLARI kurucu başkanlığı tarafıma tevdi edilmiştir. Bu onuru beraber yola çıkacağımız liyakat ve ehliyet sahibi genç hemşerilerimizle paylaşmanın, aydınlığa ulaşacak bu İYİLİK DAVASI’nda arkadaşlarımızla beraber yorulmanın sabırsızlığı içindeyim.

İyi gençlik atıl kalmış siyasi idareleri, oluşumları ve uygulamaları siyaset sahasından kazıyacak bir dinamizmle, yurdun her köşesinden bendini aşarak gelmektedir. Öyle ki; İYİ GENÇLİK kimdir? Nasıl bir gençliktir? Soruları, Cumhuriyet tarihinin ulu aydını Hüseyin Nihal Atsız’ın ‘’ Bize bir gençlik lâzımdır. Temelinde cehalet, duvarlarında riya, tavanlarında dalkavukluk bulunmasın. ‘’ tasviriyle bilinmezliğini kaybeder ve cevap bulur. Bu cümle İYİ GENÇLİK’in gönülle talip olduğu ve kudretle vücut bunduğu bir tasvirdir.

İYİ Gençlik, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderlik ettiği Milli Mücadele ruhundan aldığı ilhamla, Türk istiklâlini ve cumhuriyetini ilelebet muhafaza etmek için çalışacaktır.

Türkiye’nin her sathında hissedeceğiniz gibi; Seydişehir’imizde de ikinci bir ilçe teşkilatı olarak çalışacağımıza, gündüz oturmadan, gece uyumadan bu demir dağları eriteceğimize, Her soruna bir çözüm ve her mevcuda bir alternatif olacağımıza, gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunanlara göz yummayacağımıza emin olunuz.

İYİ GENÇLİK BUDUR VE BURADADIR

SELAM VE SAYGILARIMLA

SERKAN KÖŞE İYİ PARTİ ŞEYDİŞEHİR GENÇLİK KOLLARI KURUCU BAŞKAN

Bu haber toplam 940 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Seydişehir Postasi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim