• İstanbul25 °C
  • Ankara21 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İYİ PARTİ  SEYDİŞEHİR İLÇE BAŞKANLIĞI  BASIN AÇIKLAMASI
23 Haziran 2018 Cumartesi 10:46

İYİ PARTİ SEYDİŞEHİR İLÇE BAŞKANLIĞI BASIN AÇIKLAMASI

Bilindiği üzere 24 Haziran Pazar günü yapılacak olan seçim döneminin son günlerini yaşamaktayız. Öncelikle bu seçimin Vatana, Millete ve Devletimize hayırlara vesile olmasını dilerim.

Seçim çalışmaları sürecinde şehrimizin huzur ve güvenini bozabilecek her türlü hareketten uzak durmaya özen gösterdik.

Anons arabası ile gürültü kirliliğine sebep olmamak için desibeli yüksek sesten uzak durduk. Görüntü kirliliğine sebep olmamak adına Bayrak, Flama ve afiş çalışmalarını asgari ölçülerde tutmaya özen gösterdik.

Bu bağlamda son gün organize edilen konvoy düzenleme geleneğine son verilmesi kanaatinde olduğumuzu kamuoyuna duyurmak istiyoruz. Ve konvoy yapmama düşüncemizin gerekçelerini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

İyi Parti, parti programında israf ve tüketim ekonomisini bırakıp üretim ekonomisini savunan bir partidir. Bizlerde parti programına uymak adına konvoy geleneğinin israf ekonomisine hizmet olması dolayısı ile kendi kendimizle ters düşmek istemiyoruz. Tüketilen akaryakıtın ve zamanın milli servet olduğunu düşünüyoruz. Konvoy esnasında çalınan kornalar, motor sesleri, başta egzos gazı kirliliği olmak üzere gürültü ve görüntü kirliliği yaratmaktadır ve bu kirliliğe sebep olmak istemiyoruz.

Organize edilen konvoy gezisi sırasında trafikte sıkışıklığa dolayısı ile halkımıza rahatsızlık verilmekte ve her seferinde trafik kazalarına sebep olunmaktadır.

Milenyum çağına girdiğimiz bu yıllarda konvoy gibi demode ve israf gösterilerinin halkımızın karşısında lehte değil aleyhte kanaat oluşturacağını düşünmekteyiz.

Bu sebeple iyi parti ilçe teşkilatı olarak seçim konvoyu düzenlemeyeceğimizi kamuoyu ile paylaşmak istiyorum.

Huzurlu bir seçim geçirmek dileğiyle tüm halkımıza saygılarımı sınarım.

 

İyi Parti

Seydişehir İlçe Başkanı

M. Yılmaz DÖNDERİCİ

Bu haber toplam 924 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
ÖNE ÇIKANLAR
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Seydişehir Postasi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim