• İstanbul11 °C
  • Ankara10 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İYİ parti Seydişehir Teşkilatlanmasını tamamladı
20 Ocak 2018 Cumartesi 13:24

İYİ parti Seydişehir Teşkilatlanmasını tamamladı

Başkanlığa YILMAZ DÖNDERİCİ GETİRİLDİBaşkan Dönderici İYİ PARTİ İHTİYAÇTAN DOĞMUŞTUR

İYİ parti Seydişehir Kurucular Kurulu ve yönetim kurulu basınla bir araya gelerek teşkilatlanmasını tamamladığını açıkladı.

İlçe Başkanlığı görevine getirilen Mehmet Yılmaz Dönderici, Seydişehir de teşkilatlana görevinin kendisine verildiğini ve kısa sürede yapılan çalışma ile Kurucular Kurulu ve İlçe Yönetim Kurulu üyelerini belirlediklerini söyledi.

Parti teşkilatını basına tanıtım programında konuşan ilçe Başkanı Dönderici İyi Partinin ihtiyaçtan doğduğunu belirterek, malumunuz üzere Türkiye çok karanlık günler yaşamaktadır. Bu durum yeni bir siyasi parti ihtiyacını ortaya çıkarmıştır. Bu sebeple liderimiz Meral Akşener bir güneş gibi ortaya çıkarmıştır.

Bizler de Seydişehir de görev aldık. Malumunuz 25 yıldır Ak Parti iktidardadır. AK parti kurulduğu ve göreve geldiği yıllarda Komşularla sıfır sorun olarak ortaya çıktı, şimdi ise tüm komşularmızla kavgalı hale geldik.

Doğu ve Güneydoğu perişan oldu. Türkiye tezatlar ülkesi haline geldi. Bugünlerde Ordumuz Afrin e girmek üzere. Ülkemizi Afrin e girmek zorunda bırakan da bu iktidar olmuştur.

Daha dün Peşmergelerin Kobaniye girmesine izin veren, Barzani yi el üstünde tutarak misafir eden, Diyarbakır da megri megri diye bağıranlar olduk.

Ne yazık ki aynı Barzani bizi arkamızdan vurarak Kürdistan için referandum yaptı. 15 Temmuz da bir takım güçlerin başkaldırısı ile karşılaştık, üzülerek ifade ediyorum ki bunun müsebbibi de AK parti olmuştur dedi.

Gelinen noktanın sorumlusu olarak AK parti Hükümetini işaret eden Dönderici, 16 Üniversitesi ye kuruluş iznini siz verdiniz, 1027 Özel okula eğitim izni veren siz değil misiniz? Diyerek, göz altına alınan, meslekten atılan ve tutuklananların içinde,

Devleti bu kadar ele geçirmiş bir örgütün, milletvekili, bakanı, belediye başkanı ve siyasileri yok mu? Bank Asya nın bankamatik kurmasına izin veren belediye meclisi değil mi? 15 Temmuz dan sonra Bank Asya bin bankamatiğine izin veren ilçe başkanı, il başkanı, belediye başkanı sorumlu değilmi? Diyerek eleştirisini dile getirdi.

AK parti hükümeti, Türkiye cumhuriyet tarihinde kurulan bütün fabrikaları sattı. Yetmedi orman arazilerinin de 2 B kapsamında sattı.

Sosyal yardımlaşma vakfı bütçesi 2 milyar dan 40 milyar liraya çıkartıldı. Dedi.

Türkiye nin bir an önce israf ekonomisini bırakıp sanayileşmesi gerektiğini dile getiren Başkan Dönderici, Genç işsizler ordusu yüzde 35 civarındadır.

İyi parti olarak tüm bu yanlışları düzeltmek için yola çıktık. Biz yaratılanı yaradan dan dolayı severiz anlayışı ile yola çıktık. Üreten ve hakça paylaşan bir ülkeyi tesis etmeyi vaat ediyoruz. Barış, mutluluk, huzur dolu bir Türkiye vaat ediyoruz diyen Dönderici, İnanıyorum ki Türkiye nin iyi ve güzel insanları

İyi Parti olarak siz bu taşın altına elinizi koyduğununuz zaman Türkiye nin yüzünü güldüreceğiz. İfadelerine yer verdi.

Başkan Dönderici İlçe yönetim kurlu görev dağılımının da şu isimlerden olduğunu sözlerine ekledi.

İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz Dönderici, İlçe Sekreteri Bayram Turcan, Muhasip Fatih Ayhaner, Teşkilatlanma ve gençlik işlerinden sorumlu başkan yrd. Soner Yılmaz, Sosoyal Faaliyetlerden sorumlu Başkan yrd. Şerife Güven, Yerel yönetimlerden sorumlu başkan yrd. Hacı Ünal, Hukuk ve Seçim işlerinden sorumlu başkan yrd. Muammer Özen, STK ve esnaflardan sorumlu başkan yrd. Sadi Erol, Medya ve Reklam işlerinden sorumlu başkan yrd. Mustafa Yılmaz.

Bu haber toplam 2106 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Seydişehir Postasi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim