![12 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-01.gif)
![14 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-02.gif)
![16 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-03.gif)
![18 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-04.gif)
![Kaymakam Erdoğan Başarılı Sporcuları Ödüllendird](http://www.seydisehirpostasi.com/d/news/1255.jpg)
Kaymakam Erdoğan Başarılı Sporcuları Ödüllendird
İlçemiz Kaymakamı Aydı Erdoğan, 13-18 Şubat tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Muaythai Türkiye Şampiyonasında dereceye giren sporculara bisiklet hediye ederek ödüllendirdi. Belediye Spor Muaythai takımında mücadele eden Mustafa Çakıl, Dursun Al Koza, Büşra Tunç Türkiye yarışmalarında bir birincilik ve 2 üçüncülükle Seydişehir’e döndü. Başarılı sporcular Antrenörleri Serkan Yıldız ile birlikte Kaymakam Aydın Erdoğan’ı ziyaret etti. Başarılı sporcuları tebrik eden Kaymakam Erdoğan, "Öğrencilerimizin sporda başarılı olması bizleri çok mutlu etti. İlçemizi en iyi şekilde temsil ederek derece almaları ayrı bir gurur kaynağıdır. Kaymakamlık olarak başarılı olan gençlerimizi ödüllendiriyoruz. Öğrencilerimizi ve hocalarımızı başarılarından dolayı tebrik ediyorum. İnşallah gelecek yıllarda altın madalyalarla dönerler ve bizleri bir daha mutlu ederler. Türkiye birincisi olan Mustafa Çakıl’a Meksika’da düzenlenecek dünya şampiyonasında ülkemizi temsil edeceğinden dolayı başarılar diliyorum" dedi.
Ödül töreninde, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar, Sosyal Yardımlaşma Müdürü Musa Toklu hazır bulundu.
![](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/1x1.gif)
- Hasan Ekiciden Hazine ve Maliye Bakanına Çağrı: “Kamuda Şeffaflık Yasasını Getirin Destekleyelim”
- ETİ ALÜMİNYUM’DAN ACİL DURUM VE YANGIN TATBİKATI
- BAŞKAN ERKOYUNCU, “PANAGRO TARİHİNDE İLK DEFA 2023 YILINDA KAR ETTİ”
- CHP belediye meclis üyesi Selman Bilici vefat etti
- KONYA ŞEKER VE ÇUMRA ŞEKER’DE KAPASİTE ARTIRILIYOR
Haber Yazılımı: CM Bilişim