![12 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-01.gif)
![14 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-02.gif)
![16 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-03.gif)
![18 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-04.gif)
![KIRSAL MAHALLELER SPOR YAPACA](http://www.seydisehirpostasi.com/d/news/996.jpg)
KIRSAL MAHALLELER SPOR YAPACA
Seydişehir Belediyesi tarafından 8 kırsal mahalleye sağlıklı yaşam için 8 takım fitness, spor aletleri teslim edildi.
Belediye Başkanı Mehmet Tutal, “Söz verdiğimiz gibi; merkez mahallelerdeki hizmetleri kırsal mahallelere de götürüyoruz. 8 kırsal mahallemize fitness spor aletlerinin montajını tamamlayarak hizmete sunduk. Güle güle kullansınlar. Hemşehrilerimiz uzak yakın demeden hizmetin en iyisine layıktır. Bizlerde hizmette onlara layık olmaya çalışıyoruz. Allah hayırlı işler yapmaya bizi her daim vesile kılsın” Dedi.
Büyükşehir Yasası ile mahallelere dönüşen 8 beldenin park çalışmalarının tamamlanmış olduğunu dile getiren Başkan Tutal, fitness, sağlıklı yaşam spor aletlerinin de parklara montajlarının yapılarak hizmete açıldığının müjdesini verdi.
![](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/1x1.gif)
- Hasan Ekiciden Hazine ve Maliye Bakanına Çağrı: “Kamuda Şeffaflık Yasasını Getirin Destekleyelim”
- ETİ ALÜMİNYUM’DAN ACİL DURUM VE YANGIN TATBİKATI
- BAŞKAN ERKOYUNCU, “PANAGRO TARİHİNDE İLK DEFA 2023 YILINDA KAR ETTİ”
- CHP belediye meclis üyesi Selman Bilici vefat etti
- KONYA ŞEKER VE ÇUMRA ŞEKER’DE KAPASİTE ARTIRILIYOR
Haber Yazılımı: CM Bilişim