- 14:04 - CHP belediye meclis üyesi Selman Bilici vefat etti
- 14:01 - BAŞKAN ALTAY 24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI’NI KUTLADI
- 13:58 - Hasan Ekici’den Vergi Kanunu Değerlendirmesi: Tepkiler Üzerine Kanun Teklifi Daraltılmış
- 13:55 - KONUK; MÜNAVEBE ÜRÜNLER İÇİN ÜRETİCİYE MÜJDE VERDİ
- 13:53 - BAŞKAN ERKOYUNCU BAKAN BAYRAKTAR İLE GÖRÜŞTÜ
- 13:50 - KONYA ŞEKER VE ÇUMRA ŞEKER’DE KAPASİTE ARTIRILIYOR
- 13:46 - Genel Müdür Erkılınç’tan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı mesajı
- 13:42 - BAŞKAN USTAOĞLU GÖKÇEHÜYÜK VE TARAŞÇI’DA ÇALIŞMALARI İNCELEDİ
- 13:39 - ÜNİVERSİTE TERCİH DÖNEMİNDE GENÇLERİMİZİN YANINDAYIZ
- 13:35 - Bastırılmış duygularla yaşamak ne kadar doğru?
- 09:01 - MUAYTHAİ SÜPER LİGİ 1. AYAK MÜSABAKALARI, SEYDİŞEHİR’DE TAMAMLANDI
- 10:52 - AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANI GÖKTAŞ BAŞKAN ALTAY’I ZİYARET ETTİ
- 10:46 - BAŞKAN ERKOYUNCU’DAN MÜJDE: “ÖNÜMÜZDEKİ YIL SANAYİ ALT YAPISINA BAŞLAYACAĞIZ”
- 10:43 - BAŞKAN ERKOYUNCU, “GERÇEKLER KONUŞULMALI”
- 10:37 - KONUK: SEYDİŞEHİR, DONDURULMUŞ PATATES TESİSLERİNİ İLÇELERİNE KAZANDIRAN RECEP KONUK’U COŞKUYLA KARŞILADI, BAĞRINA BASTI
27 Temmuz 2024 Cumartesi
H. Yüksel GÜLAY / SPOR AKTÜEL
![12 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-01.gif)
![14 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-02.gif)
![16 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-03.gif)
![18 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-04.gif)
![H. Yüksel GÜLAY / SPOR AKTÜEL](http://www.seydisehirpostasi.com/d/author/2_b.jpg)
KIYIDAN KÖŞEDEN
28 Mayıs 2018 Pazartesi 09:02
Türkiye liglerinde bütün maçlar bitti. Sıralamalar belli oldu. Bazı takımlarımız şampiyon olurken diğer takımlarımızda ligden düştüler. Amatör kümelerden gelip te Türkiye liglerine üç sene içinde terfi eden Erzurumspor gibi takımlarımızda oldu. Çalışana inanana Allah verirmiş. Biz amatör takımız bizden bir şey olmaz demesin kimse.
Yukarlarda bunlar olurken biz gelelim kendi liglerimize. Konya süper amatör kümede oynayan Seydişehir Belediyespor takımımız bildiğiniz gibi amatör kümeye düştü. Bizimle beraber komşu ilçemizin takımı Beyşehir Belediyespor da düştüler. Liglerdeki takım sayısı artırılmazsa her iki takımda önümüzdeki sezon Konya Birinci amatör kümesinde oynayacak. Futbol takımımızda bunlar olurken Seydişehir Belediyespor voleybol takımımızda
play of maçlarına kalamadı. Zaman zaman Belediyemizin spordan sorumlu basın sözcüsü Necati Koçak beyle konuşmaya giderim. Ondan aldığım bilgileride sizlere aktarırım. Yetkili kimse izahatı ondan alacaksın bizde bunu yapıyoruz.
Geçen sayımızdaki spor sayfamızda okumuşsunuzdur Çelik İş Sendikası Halı Saha Turnuvası sona erdi diye başlığımız vardı. Çelik İş Sendikesi Başkanı Ferhat Çelikbaş halı saha turnuvası ile ilgili yaptığı açıklamada halı saha turnuvası final maçları dostluk içinde tamamlanmıştır. Alümina Müdürülğü ve İş Nakliye Araçları Müdürlüğü arasında geçen müsabakada Alümina Müdürlüğünün şampiyonluğu ile son bulmuştur. Maçlar duygu yüklü ve Mübarek Ramazan Ayına yakışır bir centilmenlik içinde geçmiştir. denildi.
Şehrimiz dışında da bir haber verelim. Avrupa Yıldızlar Güreş şampiyonasında kadınlar 73 kiloda Vahide Nur Gök, Gümüş madalya kazandı. 73 kiloda mindere çıkan Vahide Nur Gök, final maçında karşılaştığı Beleruslu rakibine çok zorlamasına rağmen yenilmekten kurtulamadı, ancak gümüş madalyanın sahibi olabildi. 40 kiloda yarışan Elif Işkın ise Rus rakibini 13-3 sayı tuşuyla mağlup ederek finallere yükseldi. Ukraynalı rakibini yenebilirse şampiyon olacak.
Bu haftanın spor olayları bunlar. Önümüzdeki günlerde büyük kulüplerimizin başkanlık seçimleri var. Ardından transfer haberleri birbirini izler. Akla hayale gelmeyen futbolcular Türkiyeye transfer olur ve spor gazeteleri bunları allayıp pullayıp okuyucularına duyururlar. İşin aslı taraftarlara gaz verirlerki bir gün sonrakinin gazetesi satılabilsin. İşte böyle bir ülkede yaşıyoruz. Ardından Dünya Kupası maçları var. Başlama saatleri geç olduğundan çoğumuz uykulu gözlerle izleyeceğiz.
Tüm okuyucularımızın Mübarek Ramazan ayını kutlar daha nice nice Ramazanlara erişmeyi Yüce Tanrıdan niyaz ederiz.
Bu yazı toplam 980 defa okunmuştur.
Yorum Ekle
Arkadaşına Gönder
Yazdır
Yukarı
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
ÖNE ÇIKANLAR
KONYA BÜYÜKŞEHİR’DEN DÜNYAYA ÖRNEK PROJE
Belediye spor evinde Yıldızeli spora kükredi
CHP kongresine doğru
Barınaktaki köpeklere kuduz aşısı yapıldı
600 yıllık meşe palamudu ağacına tescil çalışması
Seydişehir’de ‘SEYDİ’ markalı kimyasal ürünleri üretiliyor
“UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEDE EYLEM PLANI’NA YÖNELİK İLETİŞİM STRATEJİSİ UYGULAMA REHBERİ
BAŞKAN TUTAL'DAN 15 TEMMUZ MESAJI
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Seydişehir Postasi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim
Haber Yazılımı: CM Bilişim