• İstanbul10 °C
  • Ankara4 °C

SÜLEYMAN SAYAN / SPOR AKTÜEL

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
SÜLEYMAN SAYAN / SPOR AKTÜEL

KOMBİNE ALALIM, ALALIM DA!

09 Ağustos 2021 Pazartesi 15:10

Konyaspor kulübü yönetimi kombine bilen fiyatlarını belirledi. Haliyle Konyalılar fiyatlardan memnun değiller. Bunun nedeni aslında biraz bakış açısıyla alakalı günümüzde bazı takımlar ikinciliği ve üçüncülüğü başarısızlık sayarken, küme düşmemeyi de başarıdan görenler var…

Taraftarlar haklı olarak ben ne izleyeceğim bana ne sunacaksın da ben geçen sezonun dört katı para ödeyeceğim konusunu benimsemiş durumdalar.

Diğer konu geçtiğimiz sezon kombineler tüm dünyayı etkileyen bir virüs nedeniyle herkeste olduğu gibi yandı. Fakat rakamlar makul olduğundan haliyle kimse parasının derdine düşmedi. Görüştüğüm fikir aldığım kişiler pandemiden çıkmış insanlara maddi zorluk yaşadıkları bir dönemde sportif başarı olmadan bu parayı vermemeyi, verseler de olası pandemi durumunda geri ödeme yapılıp yapılmayacağı konusunda garanti istiyorlar. Bu konuda yönetimin çıkıp güzel bir açıklama yapmasını bekliyorum. Sonuçta herkes iş adamı ve Ceo değil ve günümüzde para kolay kazanılmıyor.

Forvet transferi çok geç kalmış olsa da hocanın takımın başında olması ve alınan oyuncuların tamda lazım olan bölgelere olması belirli bir kalıbın olması ve üzerine koyarak giden bir takım olması işin sevindirici kısmı diyebilirim. Yönetim ile ilgili bir değerlendirme yaptım kendimce fakat bu değerlendirme için 3-5 hafta geçmesi gerektiğini düşünüyorum.

Sportif anlamda başarı olacağını düşünüyorum fakat bazen sportif başarı yetmeyebilir. Kombine fiyatları biraz Nasrettin hoca fıkrası gibi oldu. Konyaspor taraftarları kombine fiyatlarından oldukça şikayetçi durumdalar. Neyse ki taraftar gruplarımız en azından daha makul bir fiyat konusunda yönetimle fikir birliği yaptı. Konyaspor geçen sezon ve önceki sezon 16-20 bin arası bir ortalamaya sahipti. Zaten her maç 40 bin kişiye oynanmıyordu. Ama ülke geneline bakınca hatırı sayılır bir tribün olduğu gerçeğini es geçmeyelim.

100.yılımız diyoruz ya umarım bu sadece lafta kalmaz en azından bir 100.yıl marşı bari olsa insanların benimseyip tribünde söyleyeceği bir şarkı ama gelinen nokta da böyle bir hazırlık görünmüyor. Umarım yanılıyorumdur.

Kullandığımız sponsor ismini sosyal medyada isim kullanan diğer sponsorlar gibi yapmanızı istesek mesela çok mu şey istemiş oluruz. Büyük adım atacağız diye ortalığı yıkmaya gerek yok küçük dokunuşlar ve bakışınız sizi farklı yapar.

Ligin başlamasına bir haftadan az bir zaman kaldı yeni sezon hastalıklardan sakatlıklardan kısıtlamalardan uzak keyifli ve başarılı bir sezon geçirmeyi diliyorum…

Bu arada formalar tek kelime ile muazzamlar her biri diğerinden güzeller ilgili firma renkleri değiştirip logo basmak yerine müthiş iş çıkarmış tebrikler…

Günün sözü; Dünü bugünü yarını; 100.yıldan sonsuza kadar ,sen çok yaşa Konyaspor…

Bu yazı toplam 1244 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Seydişehir Postasi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim