• İstanbul28 °C
  • Ankara28 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KOP OKUYOR KAPSAMINDA VELİLERE SEMİNER
18 Mart 2017 Cumartesi 11:00

KOP OKUYOR KAPSAMINDA VELİLERE SEMİNER

Halise Güney Ortaokulu tarafından KOP Okuyor kapsamında 16/03/2017 tarihinde velilere seminer düzenlendi. Seminere okul velilerinin büyük ilgisi vardı.

Halise Güney Ortaokulu müdürü Yavuz YEL “Kalkınma Bakanlığı Kop Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı Kop Bölgesi’nde okuma alışkanlığı ve kültürünün artırılarak sürdürülebilirliğin sağlanması mali destek programını kapsamında okulumuzun “Kitap Oku Geleceğini Doku” 13570 TL tutarındaki projesi aralık ayı içinde mali destek almaya hak kazanmıştı. Bu kapsamda okulumuzda 7 ay sürecek etkinliklerin tanıtımı için bilgilendirme toplantısını yapıldı. Toplantı da proje yürütücümüz Türkçe Öğretmeni Halil İbrahim NOYAN tarafından hızlı ve anlayarak okuma teknikleri hakkında bilgilendirme semineri de yapıldı. Projemize destek veren öğretmen ve velilerimize teşekkür ediyorum.” Dedi

Türkçe Öğretmeni Halil İbrahim NOYAN “Kop Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı Kop Okuyor projesi kapsamında 684 proje içinde okulumuzun hazırladığı “Kitap Oku Geleceğini Doku” projemizin mali destek alması bizleri mutlu etmiştir. Proje kapsamında öğrencilerimiz ile velilerimizin okuma alışkanlığı ve kültürünün artırılarak sürdürülebilirliğini amaçlıyoruz. Bu kapsamda farklı etkinlikler ile veli ve öğrencilerimize kitap okutma gayreti içinde olacağız.” Dedi.

Bu haber toplam 1188 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Seydişehir Postasi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim