• İstanbul12 °C
  • Ankara7 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MEDAŞ’IN SEYDİŞEHİR YATIRIMLARI DEĞERLENDİRİLDİ
01 Kasım 2023 Çarşamba 10:34

MEDAŞ’IN SEYDİŞEHİR YATIRIMLARI DEĞERLENDİRİLDİ

 

Seydişehir MEDAŞ İşletme Sorumlusu Şerafettin Demirci, Belediye Başkanı Mehmet Tutal’ı makamında ziyaret etti.

 

Demirci, Başkan Tutal’a Medaş’ın Seydişehir’de 2023 devam eden yatırımları – faaliyetler ve çalışmaları hakkında ayrıntılı bilgi verdi.

 

Başkan Tutal, Seydişehir'deki çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdüren MEDAŞ’ın elektrik nakil hatlarında yaşanan sıkıntının giderilmesi başta olmak üzere aydınlatma, alt yapı, trafo merkezleri gibi çalışmalarına devam ettiğini kaydetti.

 

İlçeye bağlı mahallelerin tümünde kış dönemi öncesinde elektrik nakil hatlarında herhangi bir sorunla karşılaşılmaması adına çalışmaların devam ettiğini kaydeden Başkan Tutal,” MEDAŞ çalışmalarında Kızılcalar, Aktaş, Yenicami, Ulukapı, Alaylar 1, Bahçelievler, Değirmenci, Aşağıkaraören Bademli Yaylası, Karabulak, Muradiye, Kozlu, Oğlakçı, Taşağıl, Kuran, Kumluca, Gökçehüyük, Kızılca, Madenli Ortakaraören Mahallelerimizde trafo binası, yeraltı kablo kanalı, aydınlatma tesisi, ağ şebeke tesisi çalışmaları yapmış bazı bölgelerde çalışmalar devam etmektedir” dedi.

 

Başkan Tutal,” bakım kapsamında Ortakaraören (Namza, Sayalı, Zobuçimen yaylaları), Gölyüzü, Çatmakaya Yaylası, Bostandere, Saraycık, Ufacık, Hacıseyitali Mahallerinde 600 adet ağ direk, 15 km ağ şebeke tesisi yapmıştır. Ayrıca küçük tesisler kapsamında Seydişehir’in tüm mahallelerinde yeni yapılan enerji ihtiyacı olan abonelerine 900 adet direk ve şebeke tesisi yapılmıştır.

 

Seydişehir’de mahallelerimizin yaşadığı sorunların çözüme kavuşması ve taleplerimizin yerine getirilmesi noktasında MEDAŞ Genel Müdürlüğümüz ve Seydişehir MEDAŞ ile işbirliği içerisinde çalışmalarımızı yürüttük. Çalışmaların ilçemize yapılması konusunda gerekli duyarlılığı gösteren ve yardımcı olan MEDAŞ Genel Müdürü Erol Uçmazbaş’a, Seydişehir MEDAŞ İşletme Sorumlusu Şerafettin Demirci ve MEDAŞ Seydişehir işletmesi çalışanlarına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Bu haber toplam 181 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Seydişehir Postasi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim