![12 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-01.gif)
![14 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-02.gif)
![16 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-03.gif)
![18 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-04.gif)
![MUAY THAİ SPORCULARI MADALYA İLE DÖNDÜ](http://www.seydisehirpostasi.com/d/news/3111.jpg)
MUAY THAİ SPORCULARI MADALYA İLE DÖNDÜ
Seydişehir Belediyesi Spor Kulübü Muay Thai Sporcuları Başkan Tutal'ı ziyaret etti.
Erzincan'da yapılan Muay Thai Türkiye Şampiyonasına katılan sporcular 1 gümüş, 2 bronz madalya kazandı.
Seydişehir Belediyesi Spor Kulübü Muay Thai takımı 13 sporcu ile katıldı. Turnuvalara katılan sporculardan 3'ü derece yaparak Avrupa Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.
Şampiyonaya katılan sporcuları makamında kabul eden Belediye Başkanı Mehmet Tutal; sporcularımızın başarı elde etmesi bizleri mutlu etti. Kendilerine ve antrenörlerine teşekkür ediyorum. Bu nedenle Seydişehir Belediyesi olarak biz her zaman sporcularımızın yanındayız. Ben sporcularımızın başarılarının devamını diliyorum" dedi.
Antrenör Serkan Yıldız; sporcularımızın ilçe dışında düzenlenen şampiyonalara katılmasında bizlere desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Mehmet Tutal'a teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki ilerleyen zaman diliminde sporcularımız daha büyük başarılara imza atacak "dedi.
Başkan Tutal, Seydişehir Belediyesi spor kulübü Muay Thai sporcuları ve antrenörlerini elde ettikleri başarılarından dolayı kutlayarak hediye verdi.
![](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/1x1.gif)
- ETİ ALÜMİNYUM’DAN ACİL DURUM VE YANGIN TATBİKATI
- BAŞKAN ERKOYUNCU, “PANAGRO TARİHİNDE İLK DEFA 2023 YILINDA KAR ETTİ”
- Hasan Ekiciden Hazine ve Maliye Bakanına Çağrı: “Kamuda Şeffaflık Yasasını Getirin Destekleyelim”
- CHP belediye meclis üyesi Selman Bilici vefat etti
- KONYA ŞEKER VE ÇUMRA ŞEKER’DE KAPASİTE ARTIRILIYOR
Haber Yazılımı: CM Bilişim