![12 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-01.gif)
![14 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-02.gif)
![16 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-03.gif)
![18 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-04.gif)
![Okul öncesi din eğitimi projesi](http://www.seydisehirpostasi.com/d/news/1284.jpg)
Okul öncesi din eğitimi projesi
Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından başlatılan ’Okul Öncesi Din Eğitimi Projesi’ çerçevesinde ilçede açılan 4-6 yaş gurubu öğrencilerin eğitim gördüğü Narin Kur' an kursunu ziyaret etti.
Yeni Cami Mahallesinde bulunan Narin Kur' an kursunda ’Okul Öncesi Din Eğitimi Projesi’ çerçevesinde 4-6 yaş çocukları ziyaret eden Kaymakam Aydın Erdoğan, incelemelerde bulundu.
Erdoğan, burada minik öğrencilerle tek tek ilgilendi. Samimi ve sıcak ziyarette çocuklarla birlikte hoş vakit geçiren Kaymakam Erdoğan, ”Geleceğimizin teminat olan çocuklarımıza Kur’an kurslarında milli, dini ve manevi eğitim veriliyor. Çocuklarımız insanlığın geleceğini oluşturan en değerli varlıklarımızdır. Milletçe çocuklarımızı güçlü aile bağları sağlam bir toplumsal doku içerisinde sevgiyle koruyarak yetiştirmeliyiz” dedi.
Kaymakam Erdoğan’a, Müftü Kemal Demirel eşlik etti.
![](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/1x1.gif)
- ETİ ALÜMİNYUM’DAN ACİL DURUM VE YANGIN TATBİKATI
- Hasan Ekiciden Hazine ve Maliye Bakanına Çağrı: “Kamuda Şeffaflık Yasasını Getirin Destekleyelim”
- BAŞKAN ERKOYUNCU, “PANAGRO TARİHİNDE İLK DEFA 2023 YILINDA KAR ETTİ”
- CHP belediye meclis üyesi Selman Bilici vefat etti
- KONYA ŞEKER VE ÇUMRA ŞEKER’DE KAPASİTE ARTIRILIYOR
Haber Yazılımı: CM Bilişim