• İstanbul30 °C
  • Ankara27 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
SAADET PARTİSİ SEYDİŞEHİR İLÇE BAŞKANLIĞI
28 Ekim 2019 Pazartesi 08:52

SAADET PARTİSİ SEYDİŞEHİR İLÇE BAŞKANLIĞI

Barış Pınarı harekatının en iyi şekilde sonuçlanmasını temenni ederiz

Saadet Partisi Seydişehir ilçe başkanlığı düzenlediği basın toplantısında,  İlçe başkanı Hayri Yılmaz, “Barış Pınarı” harekatının en iyi şekilde sonuçlanmasını temenni ettiklerini söyledi.

Başkan Yılmaz yaptığı açıklamada; “

Toplantımızın başında, Ülkemizin sınır güvenliğinin sağlanması ve Terörle Mücadele kapsamında yürütülen Barış Pınarı Harekatının en iyi şekilde sonuçlanmasını temenni eder, şehit düşen askerlerimize ve vatandaşlarımıza rahmet diler, yakınlarına başsağlığı dileriz.

Saadet Partimiz, 7. Olağan Büyük Kongresi’ni 3 Kasım 2019 tarihinde gerçekleştirecektir. Partimiz, Kongresiyle birlikte Genel Seçim ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerine “en hazır” parti olma yolunda çalışmalarını yapmaktadır ve yapmaya da devam edecektir.

Toplumsal mutabakatı sağlayacak yegâne partinin Saadet Partisi olduğu kanaati her geçen gün güçlenmekte ve Saadet Partimiz, Özgül Ağırlığı ile iktidarın en güçlü alternatifi olmaktadır. Söylemlerinde herkesin ittifak edebileceği bir parti olarak; ülkedeki Kutuplaşmanın ortadan kalkması için çabalayan en güçlü irade olduğu açıktır.

Herkese “İşte bu Benim Partim” dedirtecek bir hazırlıkla kongremizi gerçekleştireceğiz. Bu kongre ile partimiz, 82 Milyon Yurttaşımızın her bir farklılığını gözetecek, sadece kadro hareketi olarak değil bir kitle partisi olma yolunda güçlü bir adım atacaktır. İdeallerimizin, programımızın bütün memlekete ve milletimizin tamamına huzur getireceğini en güzel şekilde anlatacağız.

50 Yıllık Siyasal yürüyüşümüzün bütün tecrübelerini içinde barındıran, geleceğin ihtiyaçlarına hitap edecek, toplumsal olarak tüm kesimlerin sorunlarına çözümler üretecek  bir çalışma programı ve içerik  ile kamuoyunun karşısına çıkacağız diyen Yılmaz,

Akıl ve Vicdan Sahibi herkesin partisi olma noktasında kararlılığımızı en güçlü şekilde bu kongrede dile getireceğiz.

Yapılan araştırmalarda; insanımızın, en çok kaygı duyduğu olgunun ‘gelecek’ olması ve umudunun azaldığı şu dönemde Saadet Partisi olarak Kongreye “Gelecek, Saadet ile Gelecek”  Sloganıyla gideceğiz.

Ekonomiden Eğitime, Dış Politikadan Sağlığa, Tarımdan Teknolojiye, Sanayiden Sanata, ülkemizin birçok alanda önemli çözümlere ve samimi gayretlere ihtiyacı var.

Bütün bunların başında; yeni yetişen neslin ilgi alanları, davranış biçimleri, kaygıları, beklentileri, umutları ve yaşam tarzlarını inceledik ve bir bütün olarak hedef kitlemizi gençler olarak belirledik. Zamanında yapılacak ilk Genel Seçimde 7 Milyon Yeni Genç oy kullanacak ve seçim sonuçlarının asıl belirleyicileri bu gençler olacaktır.

Gençlerimize sadece birer oy olarak bakmak yanlıştır. Biz Saadet Partisi olarak gençlerimize; ülkemizin İnsan kaynağı, Beşeri gücü yani geleceği olarak bakıyoruz. Gençlerimizin hayallerini, umutlarını ve geleceklerini çağımız koşullarının en iyi standartlarında garanti altına almak hepimizin görevidir, sorumluluğudur.

Bütün bunlarla beraber, Genel Başkanımızın “Türkiye’nin Geleceği” başlığı ile gerçekleştirdiği Lider ziyaretleri de geleceğe dair samimi bir uğraştır. Herkesle ve her kesimle görüşebilen, herkesin sorunlarını dinleyip çözüm arayışlarını sunan tek siyasal hareket biziz.

Bugün ki gündemlerin ötesinde milletimizin beklentisi; Türkiye’nin geleceğinin daha iyi olmasıdır.

Gelecek, Hepimizin Geleceğidir.

Nimeti kendisine, Külfeti de milletin sırtına yükleyen zihniyetler geleceği inşa edemezler. Paylaşımın Adil gerçekleşmesini beceremeyenler geleceğe dair umut veremezler.

Ülkemizde ancak Saadet Partisi’nin İlkeleri ve Programlarıyla Yaşanılabilir Bir Gelecek kurulabileceğine inanıyoruz ve bunu gençlerimize anlatacağız, sadece gözlerinde umut ışığını parlatmayacağız biz onlarla birlikte geleceği inşa edeceğiz. Türkiye’nin, “Siyasal Hafızası” ile en güncel, en yenilikçi, partisi Saadet Partisidir. Milletimizi yoranlar, gelecekte yetki sahibi olamayacaklardır.

7. Olağan Büyük Kongremizde, geleceğin inşasının ancak Saadet Partimizle olacağını tüm kamuoyuna anlatacağız.
Bu vesile ile tüm Hemşehrilerimizi 3 Kasım Pazar günü, Ankara Kapalı Spor Salonunda, saat 10:00 da gerçekleştireceğimiz 7. Olağan Büyük Kongremize Davet ediyoruz. Kongremize katılmak isteyen Hemşehrilerimiz İlçe Teşkilatımız ile irtibata geçebilirler” dedi.

Bu haber toplam 1514 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Seydişehir Postasi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim