- 14:04 - CHP belediye meclis üyesi Selman Bilici vefat etti
- 14:01 - BAŞKAN ALTAY 24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI’NI KUTLADI
- 13:58 - Hasan Ekici’den Vergi Kanunu Değerlendirmesi: Tepkiler Üzerine Kanun Teklifi Daraltılmış
- 13:55 - KONUK; MÜNAVEBE ÜRÜNLER İÇİN ÜRETİCİYE MÜJDE VERDİ
- 13:53 - BAŞKAN ERKOYUNCU BAKAN BAYRAKTAR İLE GÖRÜŞTÜ
- 13:50 - KONYA ŞEKER VE ÇUMRA ŞEKER’DE KAPASİTE ARTIRILIYOR
- 13:46 - Genel Müdür Erkılınç’tan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı mesajı
- 13:42 - BAŞKAN USTAOĞLU GÖKÇEHÜYÜK VE TARAŞÇI’DA ÇALIŞMALARI İNCELEDİ
- 13:39 - ÜNİVERSİTE TERCİH DÖNEMİNDE GENÇLERİMİZİN YANINDAYIZ
- 13:35 - Bastırılmış duygularla yaşamak ne kadar doğru?
- 09:01 - MUAYTHAİ SÜPER LİGİ 1. AYAK MÜSABAKALARI, SEYDİŞEHİR’DE TAMAMLANDI
- 10:52 - AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANI GÖKTAŞ BAŞKAN ALTAY’I ZİYARET ETTİ
- 10:46 - BAŞKAN ERKOYUNCU’DAN MÜJDE: “ÖNÜMÜZDEKİ YIL SANAYİ ALT YAPISINA BAŞLAYACAĞIZ”
- 10:43 - BAŞKAN ERKOYUNCU, “GERÇEKLER KONUŞULMALI”
- 10:37 - KONUK: SEYDİŞEHİR, DONDURULMUŞ PATATES TESİSLERİNİ İLÇELERİNE KAZANDIRAN RECEP KONUK’U COŞKUYLA KARŞILADI, BAĞRINA BASTI
H. Yüksel GÜLAY / SPOR AKTÜEL
![12 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-01.gif)
![14 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-02.gif)
![16 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-03.gif)
![18 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-04.gif)
![H. Yüksel GÜLAY / SPOR AKTÜEL](http://www.seydisehirpostasi.com/d/author/2_b.jpg)
SALI GÜNÜN NOTLARI
Futbol voleybol takımlarımızın oynadığı maçlar da birinici yarının sonlarına doğru geliyoruz. Seydişehir Belediye Sanayii Spor’un birinci devre maçlarının bitmesine şunun şurasında beş haftaya yakın bir zaman kaldı. Ondan sonra ikinci yarı maçlarımız başlayacak.
Konya İli 2017 - 2018 yılı süper Amatör küme maçlarında mücadele eden Seydişehir Belediye Sanayii Spor futbol takımımız da Selçuklu Belediyesporla Konyada oynadıktan sonra sekizinci hafta içinde şehrimizde Karapınar Belediye Spor takımını ağırlayacak. Birinci amatör küme B grubunda oynayan takımımız Seydişehir gücü Çelikgüç Doğuş Sporla oynadıktan sonra ilk devre maçlarını bitirmiş olacak.
Seydişehirli Off-Road pilotu hemşehrimiz Ali Karabaş Fethiye yarışından sonra bu defada Hataydada kürsüye adım attı. Ali Karabaş ve Halim İbrahim Gerçekli, Hatay Dörtyol Belediyesi ve İlk Kurşun Off-Road Kulübü tarafından düzenlenen 2 ci Dörtyol şenliklerinde Se klasmanında 1. oldu. Yarışlarda şehrimiz adına katılan Ali Karabaş 1600- 2200 cc arası araçlar birincisi olarak büyük bir başarı elde etti.
Şehrimizde bunlar olurken rekiplerde boş durmuyor. Konya Süper Amatör Lig ekiplerinden Selçuklu Spor da harıl harıl çalışıyor. Konya Süper Amatör kümede birinci haftada ertelenen Seydişehir Belediyespor - Yeni Emirgazi Belediyespor ve Beyşehir Belediyespor, Ilgın Belediyespor maçlarının net tarihi açıklanda. Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonundan alınan bilgiye göre erteleme maçları 26 Kasım tarihinde oynanacak.
BAL liginde de ilginç gelişmeler yaşanıyor. Spor toto Bölgesel Amatör Lig yedinci grupta mücadele eden Akhisarspor ve Ereğli Spor çetin bir sınava çıkacak. Grupta zirveyi takip eden Konya temsilcisi Sarayönü Belediyespor aralından bir puan fark bulunan Karaman Belediyespor la oynayacak.
Çoğu okuyucum hep eskilerden bahsediyorsun diye sitem ede dursun sen sen ol gelde esef etme, Şu adını yazdığım BAL liginin güçlü takımları diye bahsettiğim takımlar acaba diyorum biz ikinci ligde Eti SAS formasıyla yeller estirirken acaba bizim yanımıza yanaşabilirmiydi. Seydişehir bu takımların padişahını dize getirdi. Ama şimdi onlar BAL liginde oynuyor.
Gerek amatör grupta ve gerekse yine amatör Süper grupta mücadele eden takımlarımıza, şehrimizin iftiharı Voleybol takımımıza bir kere daha yürekten başarılar dileriz. Bu işler belli olmaz belki bizlerde eski muhteşem günlerimize tekrar geri döneriz.
Yorum Ekle
Arkadaşına Gönder
Yazdır
Yukarı
KONYA BÜYÜKŞEHİR’DEN DÜNYAYA ÖRNEK PROJE
Belediye spor evinde Yıldızeli spora kükredi
CHP kongresine doğru
Barınaktaki köpeklere kuduz aşısı yapıldı
600 yıllık meşe palamudu ağacına tescil çalışması
Seydişehir’de ‘SEYDİ’ markalı kimyasal ürünleri üretiliyor
“UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEDE EYLEM PLANI’NA YÖNELİK İLETİŞİM STRATEJİSİ UYGULAMA REHBERİ
BAŞKAN TUTAL'DAN 15 TEMMUZ MESAJI
Haber Yazılımı: CM Bilişim