- 09:19 - Hasan Ekiciden Hazine ve Maliye Bakanına Çağrı: “Kamuda Şeffaflık Yasasını Getirin Destekleyelim”
- 09:15 - BAŞKAN ERKOYUNCU, “PANAGRO TARİHİNDE İLK DEFA 2023 YILINDA KAR ETTİ”
- 09:11 - ETİ ALÜMİNYUM’DAN ACİL DURUM VE YANGIN TATBİKATI
- 14:04 - CHP belediye meclis üyesi Selman Bilici vefat etti
- 14:01 - BAŞKAN ALTAY 24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI’NI KUTLADI
- 13:58 - Hasan Ekici’den Vergi Kanunu Değerlendirmesi: Tepkiler Üzerine Kanun Teklifi Daraltılmış
- 13:55 - KONUK; MÜNAVEBE ÜRÜNLER İÇİN ÜRETİCİYE MÜJDE VERDİ
- 13:53 - BAŞKAN ERKOYUNCU BAKAN BAYRAKTAR İLE GÖRÜŞTÜ
- 13:50 - KONYA ŞEKER VE ÇUMRA ŞEKER’DE KAPASİTE ARTIRILIYOR
- 13:46 - Genel Müdür Erkılınç’tan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı mesajı
- 13:42 - BAŞKAN USTAOĞLU GÖKÇEHÜYÜK VE TARAŞÇI’DA ÇALIŞMALARI İNCELEDİ
- 13:39 - ÜNİVERSİTE TERCİH DÖNEMİNDE GENÇLERİMİZİN YANINDAYIZ
- 13:35 - Bastırılmış duygularla yaşamak ne kadar doğru?
- 09:01 - MUAYTHAİ SÜPER LİGİ 1. AYAK MÜSABAKALARI, SEYDİŞEHİR’DE TAMAMLANDI
- 10:52 - AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANI GÖKTAŞ BAŞKAN ALTAY’I ZİYARET ETTİ
H. Yüksel GÜLAY / SPOR AKTÜEL
![12 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-01.gif)
![14 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-02.gif)
![16 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-03.gif)
![18 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-04.gif)
![H. Yüksel GÜLAY / SPOR AKTÜEL](http://www.seydisehirpostasi.com/d/author/2_b.jpg)
SALI GÜNÜN SOHBETİ
İlk devre maçlarının sonu yaklaştıkça puan mücadelesi bir hayli arttı. 9. hafta maçlarında alınan sonuçlar bizim için iyi olmadı. Konya amatör küme süper ligindeki maçlarda şu sonuçlar alında. Selçukspor 1 - Çatalhüyük Çumra Belediye Spor 1, Karapınar Belediyespor 3 - Selçuklu Belediyespor 1, Kadınhanı Belediyespor 4 Seydişehir Belediyespor 2, Beyşehir Belediyespor 1 - Y. Emirgazi Belediyespor 1, Ilgın Belediyespor 2 - Altınekin Belediyespor 3, alınan bu sonuçlardan sonra Konyanın en üst yerel liglerinden Süper Amatör ligde sezonun ilk yarısı sona ermiş oldu.
Voleybol maçlarına gelirsek Türkiye Voleybol Erkekler 1. Ligde mücadele eden ve bizimle aynı grupta olan Konya Büyükşehir Belediyespor ligin 11 haftasandı kötü günler geçiren Ankara temsilcisi Eserspora misafir oldu. Sarı siyahlı takım çok puan kaybı yaşayan rakibini 3-0 yenerek yoluna devam etti.
Yine Spor Toto Bölgesel Amatör (BAL) ligi yedinci grupta yer alan Konya temsilcisi ligin 12 haftasındaki maçında mücadele edecek. Sarayönü Beledeyspor lider Serikspor’a konuk olacak. Akşehirspor ise Karaman Belediyespor’u evinde ağırlayacak. Ereğlispor ise Silifke Belediyespor’le evinde oynayacak.
Meksikada düzenlenen Dünya Bedensel Engelliler Halter şampiyonasında Meram Belediyespor’un milli oyuncularından Besra Duman 50 kiloda dünya rekoru kırıp altın madalyanın sahibi oldu. 45 kiloda yarışan Meram Beledeyspor Takımı oyuncularında Nazmiye Muslu ikinci olurken, Sibel Çam ise 67 kiloda dünya dürdüncüsü oldu.
Seydişehir’de kendi maçlarımızdan sonra Konyamızın maçları mercek altına alınıp izlenir. Konyanın futbolda veya başka branşlardaki sonuçları konuşulur. Bu sezon ligde bir varlık gösteremeyen Konya Atikerspor Avrupa liglerindede tutunamayıp gurubunu üçüncü sırada bitirip Avrupa maçlarına veda etti. Selçuklu Belediyespor juda takımı, Türkiye Süper liginde 3 sırada yer alarak 2018 yılında yapılacak Avrupa Kulüpler Judo şampiyonasına katılma hakkı kazandı. Selçuklu 12 takımın katıldığı judo süper liginde İstanbul Büyükşehir Belediyespor ve Ankara EGO Sporun ardından Galatasaray ile beraber üçüncü oldu.
Takımımız Seydişehir Belediyespor’un futbol ve voleyboldaki birinci devre sonundaki durumlarıyla ilgili önümüzdeki haftalarda geniş bir analiz yapacağız. Voleybol takımımız her hafta iyiye doğru giderken amatör kümedeki Seydişehir Belediyespor futbol takımımız aynı başarıyı gösteremedi. İlk yarı maçlarından sonra toparlanmak için ne yapmak lazımsa yapabilmeliyiz. Daha her şey bitmedi ligde oynarken ikinci amatör kümelere düşmeyelim. Bunu hiçbir Seydişehir’li spor sever düşünmek bile istemez.
Yorum Ekle
Arkadaşına Gönder
Yazdır
Yukarı
KONYA BÜYÜKŞEHİR’DEN DÜNYAYA ÖRNEK PROJE
Belediye spor evinde Yıldızeli spora kükredi
CHP kongresine doğru
Barınaktaki köpeklere kuduz aşısı yapıldı
600 yıllık meşe palamudu ağacına tescil çalışması
Seydişehir’de ‘SEYDİ’ markalı kimyasal ürünleri üretiliyor
“UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEDE EYLEM PLANI’NA YÖNELİK İLETİŞİM STRATEJİSİ UYGULAMA REHBERİ
BAŞKAN TUTAL'DAN 15 TEMMUZ MESAJI
![](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/1x1.gif)
- ETİ ALÜMİNYUM’DAN ACİL DURUM VE YANGIN TATBİKATI
- BAŞKAN ERKOYUNCU, “PANAGRO TARİHİNDE İLK DEFA 2023 YILINDA KAR ETTİ”
- Hasan Ekiciden Hazine ve Maliye Bakanına Çağrı: “Kamuda Şeffaflık Yasasını Getirin Destekleyelim”
- CHP belediye meclis üyesi Selman Bilici vefat etti
- KONYA ŞEKER VE ÇUMRA ŞEKER’DE KAPASİTE ARTIRILIYOR
Haber Yazılımı: CM Bilişim