• İstanbul27 °C
  • Ankara27 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Seçim sonuçları ile ilgili Teşekkür ve Kutlama mesajı
30 Haziran 2018 Cumartesi 10:13

Seçim sonuçları ile ilgili Teşekkür ve Kutlama mesajı

CHP SEYDİŞEHİR İLÇE BAŞKANLIĞINDAN BASIN AÇIKLAMASI

Saygı değer Seydişehir halkı. Demokrasinin vazgeçilmezi olan Siyasi partiler arasında yürütülen,   Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri ile ilgili zorlu ve yorucu bir seçim sürecini geride bırakmış bulunmaktayız.

Bu yarışta  bizi hiç yalnız bırakmayan, varlığı ve duruşundan guru duyduğumuz, Partili Gönültaşlarımız  ve Cumhurbaşkanı adayımız Muharrem İnce ye destek verenlere sonsuz teşekkürler.

Siyasi çalışmalarımız süresince bize hep nezaket gösteren Seydişehir halkına, Fedakârca görevlerini yürüten ve yardımcı olan kamu görevlilerine de teşekkürler.

Kampanya süresince siyasete bir seviye getirebilmek gayesi ile, süslemeler, sesli yayın cihazları, konvoy ve miting gibi çevreyi rahatsız edici işlerden kaçınmaya çalıştık. Ayrıca diğer siyasi partilerle de karşılıklı anlayış ve hoşgörüyü ön planda tuttuk. Kimseyi itham etmeden siyasi görüşlerimizi anlatmaya çalıştık. Ancak; Türk halkının çoğunluğu gibi Seydişehir halkı da Recep Tayyip ERDOĞANI Cumhurbaşkanı olarak seçti.  Bizim demokrasi, Siyasi ve etik  anlayışımızın gereği ve doğal olarak buna saygı duyuyor ve Cumhurbaşkanımız ile teşkilatlarını kutluyoruz.  Seydişehir’imize ve Türk halkına hayırlı ve uğurlu olmasını dileriz. Ancak bir konuda sitem etmeden geçemeyeceğim. Seçim sonuçlarının açıklanmasından sonra bunca gürültü, patırtı ve de müsrifliğe gerek var mı idi diye de sormadan geçemeyeceğim.

 Önemli olan Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu Türkiye Cumhuriyetinin ilelebet yaşaması, insanların gelir seviyesinin artırılması ile toplumda demokrasi ve hoşgörünün geliştirilip, Barış, kardeşlik ve adaletin tam tesis edilmesidir. Bunun tesisi ve İlçemizin gelişmesi için bize düşen her türlü göreve ve yardımlaşmaya hazırız.  Saygılarımla.

                                                                                                          Orhan ÖZEL

                                                                                                          İlçe Başkanı

 

Bu haber toplam 1167 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Seydişehir Postasi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim