• İstanbul5 °C
  • Ankara-2 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER SEYDİ ŞİFA TERMAL TESİSLERİNDE BAŞKAN TUTAL’IN MİSAFİRİ OLDU
28 Kasım 2022 Pazartesi 09:14

ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER SEYDİ ŞİFA TERMAL TESİSLERİNDE BAŞKAN TUTAL’IN MİSAFİRİ OLDU

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Şehit Ailelerini, Gazi ve Gazi yakınlarını Seydi Şifa Termal Tesislerinde ağırladı.

 

Belediye Başkanı Mehmet Tutal tarafından Seydişehir’in 3. Kalkınma hamlesi olarak 2019 yılında hayata geçirilen Seydi Şifa Termal Tesisleri şifa arayanların ilgi odağı olmaya devam ediyor.

 

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Seydişehir Şube Başkanı Yakup Söğüt, Belediye Başkanı Mehmet Tutal’a ilçeye kazandırmış olduğu hizmetler, Şehit aileleri ve gazilere göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan olayı teşekkür ederek çiçek takdim etti.

 

Söğüt; “Belediye Başkanımız her zaman şehitlerimizin ailelerine her zaman yakın ilgi ve alaka göstermiş, bizlerin her sorunuyla yakından ilgilenmiş, hatta derneğimize lokal ve şehitlik parkı kazandırmıştır. Bugün de bizleri Seydişehir’imizin en özel yerleri arasında yer alan Seydi Şifa Termal Tesislerinde ağırlayıp bizlerle hasbihal eden Belediye Başkanımız Mehmet Tutal’a teşekkür ediyorum” dedi.

 

Seydişehir Muharip Gaziler Derneği Başkanı Mustafa Balcı ise yapmış olduğu konuşmasında “Belediye Başkanımız Mehmet Tutal’a öncelikle böylesi bir hizmeti ilçemize kazandırdığı için ve bizleri bu güzel tesiste ağırlayıp hasbihal ettiği için teşekkür ediyorum. Belediye Başkanımız her zaman gazilerimizin ve gazi yakınlarımızın yanında olmaya devam ediyor. Tekrardan gazilerimiz ve aileleri adına Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Şehit Aileleri ve Gazilerin her zaman başlarının tacı olduğunu kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal, “vatanımızın ve milletimizin selameti için şehitlik ve gazilik mertebesine ulaşan kahramanlarımızın bizlere emaneti olan aileleri ve yakınları bizim baş tacımızdır. Şehitlerimizin ve gazilerimizin aziz hatıralarına her zaman sahip çıkmak, onlarla bir araya gelmek bizim en önem verdiğimiz konulardandır. Bugün de şehrimizin önemli bir değeri haline gelen Seydi Şifa Termal tesislerimizde Şehitlerimizin aileleri, gazilerimiz ve gazi yakınlarımız ile bir araya hasbihal ettik. Bu vesileyle kahraman şehitlerimize ve ebediyete intikal etmiş gazilerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, onların aziz hatıralarına ve hayatta olan gazilerimize de sağlık ve huzurlu bir ömür diliyorum” diye konuştu.

sehit-ve-gaziler-termalde-1.jpgsehit-ve-gaziler-termalde.jpg

Bu haber toplam 378 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Seydişehir Postasi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim