![12 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-01.gif)
![14 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-02.gif)
![16 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-03.gif)
![18 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-04.gif)
![SEYDİŞEHİR BELEDİYESİ 13 NOKTADA 7/24 CANLI YAYINDA](http://www.seydisehirpostasi.com/d/news/2622.jpg)
SEYDİŞEHİR BELEDİYESİ 13 NOKTADA 7/24 CANLI YAYINDA
Seydişehir Belediyesi, hem merkez ve hem de kırsal mahallelerde güvenliği sağlamak, ayrıca gurbetçi hemşehrilerimizin memleket özlemlerini gidermesi için merkez ve kırsal mahallelere canlı yayın kameraları taktı.
5 noktada şehir içine, 8 noktada kırsal mahallelere olmak üzere toplamda 13 kamera yerleştirildi. Vatandaşlar, Seydişehir Belediyesi internet sitesinden canlı yayın kameralarını, 24 saat rahatça takip edebilecekler.
Belediye Başkanı Mehmet Tutal ‘Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamak ve geçmişte göç etmek zorunda kalan hemşehrilerimizin özlemlerini az da olsa giderebilmek için çalışmalara başlamıştık. Çalışmalarımızdan fazlasıyla olumlu sonuçlar aldık. Hemşehrilerimizin talepleri üzerine kırsal mahallelerde özellikle hırsızlık gibi olayların önüne geçildiğini gözlemledim. İlerleyen süreçte 39 kırsal mahallemizin tamamında canlı yayın kameraları hizmete girecek.’ dedi.
![](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/1x1.gif)
- ETİ ALÜMİNYUM’DAN ACİL DURUM VE YANGIN TATBİKATI
- Hasan Ekiciden Hazine ve Maliye Bakanına Çağrı: “Kamuda Şeffaflık Yasasını Getirin Destekleyelim”
- BAŞKAN ERKOYUNCU, “PANAGRO TARİHİNDE İLK DEFA 2023 YILINDA KAR ETTİ”
- CHP belediye meclis üyesi Selman Bilici vefat etti
- KONYA ŞEKER VE ÇUMRA ŞEKER’DE KAPASİTE ARTIRILIYOR
Haber Yazılımı: CM Bilişim