![12 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-01.gif)
![14 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-02.gif)
![16 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-03.gif)
![18 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-04.gif)
![SEYDİŞEHİR BELEDİYESİ İZMİR KONYA TANITIM GÜNLERİNDE](http://www.seydisehirpostasi.com/d/news/3527.jpg)
SEYDİŞEHİR BELEDİYESİ İZMİR KONYA TANITIM GÜNLERİNDE
İZFAR Organizasyon’un, Konyalılar Federasyonu ve Karşıyaka Belediyesi desteğiyle düzenlediği Bostanlı Konya Günleri, 18 ve 21 Ekim tarihleri arasında gerçekleşti. Bostanlı Etkinlik Alanı’nda düzenlenen programda Konya yöresinin kültürü, yemekleri, ürünleri tanıtıldı.
İzmir’de yaşayan en büyük hemşehri gruplarından olan Konyalılar, Karşıyaka ilçesinde düzenlenen Konya İl Tanıtım Günleri’nde buluştu.Konyalılar Federasyonu tarafından Karşıyaka Bostanlı Kapalı Pazaryeri’nde düzenlenen etkinliğe İzmir ve çevre illerden binlerce kişi katıldı.
Tanıtım günlerine, Vali Yardımcısı Cemil Özgür Öneği, Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, AK Parti İzmir Milletvekilleri Mahmut Atilla Kaya, Necip Kalkan, Kerem Ali Sürekli, AK Parti İzmir Milletvekili İsmail Katmerci, Kızılay Ege Bölge Müdürü Gökay Gök, üst düzey yargı mensupları ile çeşitli hemşehri federasyonları yöneticilerini de ağırladı.
Renkli görüntülerin yaşandığı etkinlikte, Konya kaşık ekibi ve semazenler sahne aldı. Seydişehir Belediyesi’ninde stand açtığı tanıtım günlerinde Seydişehir Leblebisi,kültürel yayınları ve Seydişehir’i tanıtan tanıtım filmiyle fuara damga vurdu.
Seydişehir belediye personelinin yer aldığı sıcacık leblebinin tadına bakan, kültür yayınlarından alan ziyaretçiler Belediye Başkanı Mehmet Tutal’a çalışmalarında kolaylık diledi.
18 Ekim tarihinde açılan fuar, 21 Ekim Pazartesi günü sona erecek.
![](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/1x1.gif)
- Hasan Ekiciden Hazine ve Maliye Bakanına Çağrı: “Kamuda Şeffaflık Yasasını Getirin Destekleyelim”
- ETİ ALÜMİNYUM’DAN ACİL DURUM VE YANGIN TATBİKATI
- BAŞKAN ERKOYUNCU, “PANAGRO TARİHİNDE İLK DEFA 2023 YILINDA KAR ETTİ”
- CHP belediye meclis üyesi Selman Bilici vefat etti
- KONYA ŞEKER VE ÇUMRA ŞEKER’DE KAPASİTE ARTIRILIYOR
Haber Yazılımı: CM Bilişim