• İstanbul13 °C
  • Ankara10 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
SEYDİŞEHİR BELEDİYESİNDE HİZMETLER AKSATILMIYOR
04 Nisan 2020 Cumartesi 10:37

SEYDİŞEHİR BELEDİYESİNDE HİZMETLER AKSATILMIYOR

Seydişehir Belediyesi tarafından ilçe genelinde hem koronavirüs ile mücadele sürüyor hem de hizmetler aksatılmıyor.

Seydişehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehrin farklı noktalarında çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

 

İnsan odaklı hizmet anlayışıyla, merkez-kırsal ayırımı yapmadan tüm mahallelere hizmet veren Seydişehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri; bir yandan yol açma ve düzenleme, asfalt, kaldırım , kilitli taş ihtiyacı olan bölgelerde de yenileme çalışması yapılıyor.

Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Dünyada olduğu gibi Türkiye'yi de etkisi altına alan koronavirüse karşı her gün devam eden dezenfekte çalışmalarının yanında ekiplerin diğer yandan da saha çalışmalarına devam ettiğini kaydetti.

Seydişehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından koordineli bir şekilde yürütülen koronavirüs ile mücadele çalışmaları başta vatandaşların yoğun olarak bulundukları alanlar olmak üzere ilçenin dört bir noktasında devam ederken, belediyecilik hizmetleri de aksatılmadan sürdürülüyor.

 

İlçedeki koronavirüs için alınan önlemlerin yanı sıra saha çalışmalarına da önem verdiklerini ve hizmetlerin Seydişehir'de aksatılmadan devam ettiğini belirten Belediye Başkanı Mehmet Tutal, hemşehrilerimizin bizlerden beklentileri var. Şartlarımız ne olursa olsun onların bu beklentilerini cevapsız bırakamayız. Ekiplerimizin bir bölümü koronavirüse karşı gerçekleştirdiğimiz dezenfektasyon çalışmalarını sürdürürken diğer bir bölümü ise merkez ve kırsal mahallerimizin ihtiyaçları noktasındaki taleplerini gideriyorlar. Biz hizmetlerimize kesintisiz ve aralıksız devam ediyoruz. Vatandaşlarımızdan tek isteğimiz evlerinde kalmaya özen göstermeleri. Evde kal, sağlıklı kal " diye konuştu.

Bu haber toplam 399 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Seydişehir Postasi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim