![12 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-01.gif)
![14 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-02.gif)
![16 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-03.gif)
![18 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-04.gif)
![SEYDİŞEHİR BELEDİYESİNDEN BAYRAM TEMİZLİĞİ](http://www.seydisehirpostasi.com/d/news/1871.jpg)
SEYDİŞEHİR BELEDİYESİNDEN BAYRAM TEMİZLİĞİ
Seydişehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Kurban Bayramı öncesi caddelerde bayram temizliği yaptı.
İlçe merkezinde bulunan ana arter caddelerde Bayram arefesinde cadde ve kaldırımlar yıkadı.
Temizlik çalışmalarını takip eden Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Seydişehir’in temizlik standartları yönünden çıtası çok yüksek bir ilçe olduğunu kaydetti.
İnanç değerlerimizde temizlik imandandır diyen Belediye Başkanı Mehmet Tutal; milli ve dini bayramlarımızda her zaman olduğu gibi, caddelerimizin temizliğini personelimiz yapıyor. Gerek Kurban bayramının arefesinde mal pazarımızın hazırlanması, kesimhanenin açılması, hijyenik temizliğin yapılması ve gerekse caddelerimizin temizliği için gayret ediyoruz. Bu gece sabaha kadar ekiplerimiz ana arterlerin tamamını ekiplerimiz yıkayacaklar. Kurban Bayramına temiz bir şekilde başlamayı hedefliyoruz. Şimdiden gerek ilçemizde yaşayan, hemşehrilerimizin tüm Müslümanların Kurban Bayramını tebrik ediyor,hayırlara vesile olmasını diliyorum “dedi.
![](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/1x1.gif)
- ETİ ALÜMİNYUM’DAN ACİL DURUM VE YANGIN TATBİKATI
- Hasan Ekiciden Hazine ve Maliye Bakanına Çağrı: “Kamuda Şeffaflık Yasasını Getirin Destekleyelim”
- BAŞKAN ERKOYUNCU, “PANAGRO TARİHİNDE İLK DEFA 2023 YILINDA KAR ETTİ”
- CHP belediye meclis üyesi Selman Bilici vefat etti
- KONYA ŞEKER VE ÇUMRA ŞEKER’DE KAPASİTE ARTIRILIYOR
Haber Yazılımı: CM Bilişim