![12 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-01.gif)
![14 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-02.gif)
![16 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-03.gif)
![18 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-04.gif)
![SEYDİŞEHİR BELEDİYESİNİN ASFALT YAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYO](http://www.seydisehirpostasi.com/d/news/865.jpg)
SEYDİŞEHİR BELEDİYESİNİN ASFALT YAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYO
Seydişehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, kent genelinde sürdürdüğü yol yapım çalışmalarına devam ederken bozulmuş yollarda da asfalt yama çalışmalarına devam ediyor.
Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Fen İşlerine bağlı ekipler asfalt, kilitli parke taş döşeme, kaldırım, yol açma çalışmalarının yanı sıra Hacıseyitali, Pınarbaşı ve Anabağlar Mahallelerinde ki yollarda bulunan çukurlara asfalt kullanılarak yama ve tamir çalışmalarının devam ettiğini kaydetti.
Deforme ve bozulma olan yolların tespit edilerek belirlendiğini ve bu konuda çalışmaların başlatıldığını kaydeden Belediye başkanı Mehmet Tutal;" Mahallelerimizde çeşitli nedenlerle deforme olan yollarda çalışmalarımızı hızlandırdık. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz kentin birçok noktasında kaldırım, asfalt , yol açma,parke taş yapım işlerini devam ettirirken diğer yandan da asfalt yama çalışmalarına devam ediyor. Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz hava şartları elverdiği sürece belirlenen program dahilinde merkez ve kırsal mahallelerimizde bulunan yolları tarayarak bozuk yollarda asfalt yama çalışmalarına devam edecek” dedi.
Seydişehir Belediyesi olarak bazı mahallelerimizde asfalt yolların üzerinde meydana gelen bozulmalar ve çukurlar nedeniyle trafik adına da sıkıntılar yaşandığını kaydeden Başkan Tutal;" bu konudaki sıkıntıları ortadan kaldırmak için ekiplerimizi yama çalışmalarına yönlendirdik. Bu kapsamda şehir merkezinde ve mahalle yollarında sürücülerimizin taşıt trafiğinde rahat hareket etmelerini sağlayacağız. Başlattığımız asfalt atağının yanı sıra yollarda asfalt yama ve kaldırım onarım çalışmalarını yürütüyoruz. Amacımız vatandaşlarımızın trafikte hayatını kolaylaştırmaktır. Bu yöndeki çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlamayı hedefliyoruz. Vatandaşlarımızın çalışmalarımıza gösterdikleri anlayıştan dolayı teşekkür ediyoruz" dedi.
![](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/1x1.gif)
- ETİ ALÜMİNYUM’DAN ACİL DURUM VE YANGIN TATBİKATI
- Hasan Ekiciden Hazine ve Maliye Bakanına Çağrı: “Kamuda Şeffaflık Yasasını Getirin Destekleyelim”
- BAŞKAN ERKOYUNCU, “PANAGRO TARİHİNDE İLK DEFA 2023 YILINDA KAR ETTİ”
- CHP belediye meclis üyesi Selman Bilici vefat etti
- KONYA ŞEKER VE ÇUMRA ŞEKER’DE KAPASİTE ARTIRILIYOR
Haber Yazılımı: CM Bilişim