![12 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-01.gif)
![14 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-02.gif)
![16 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-03.gif)
![18 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-04.gif)
![SEYDİŞEHİR DEVLET HASTANESİ KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ EMRULLAH İNCESU SAĞLIKTA AKREDİTASYON DENETÇİSİ SEÇİLDİ](http://www.seydisehirpostasi.com/d/news/343.jpg)
SEYDİŞEHİR DEVLET HASTANESİ KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ EMRULLAH İNCESU SAĞLIKTA AKREDİTASYON DENETÇİSİ SEÇİLDİ
Hastanemiz Kalite Yönetim Direktörü Emrullah İNCESU Türkiye Sağlık Hizmetleri Kalite ve Akreditasyon (TÜSKA) Enstitüsünce ülkemiz hastanelerini Sağlıkta Akreditasyon Standartları (SAS) çerçevesinde akredite etme sürecinde çok sayıda denetçi adayı arasından seçilip eğitimlerini tamamlayarak Sağlıkta Akreditasyon Denetçisi (SAD) olmaya hak kazanmış olup 24 Şubat 2017 tarihinde sertifikasını Rixos Grand Hotel Ankara’da Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Prof.Dr. Eyüp Gümüş ve diğer üst düzey bürokrat ve yöneticilerin huzurunda almıştır. Ülkemiz sağlık hizmetlerinin ilerlemesine katkı sağlayacak bu önemli sürece hastanemizden denetçi olarak katkıda bulunacak olan Emrullah İNCESU’ya verdikleri sonsuz destek ve teşvikten dolayı hastane yönetimini tebrik eder, Emrullah İNCESU’yu bu başarısından dolayı kutlarız…
![](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/1x1.gif)
- ETİ ALÜMİNYUM’DAN ACİL DURUM VE YANGIN TATBİKATI
- Hasan Ekiciden Hazine ve Maliye Bakanına Çağrı: “Kamuda Şeffaflık Yasasını Getirin Destekleyelim”
- BAŞKAN ERKOYUNCU, “PANAGRO TARİHİNDE İLK DEFA 2023 YILINDA KAR ETTİ”
- CHP belediye meclis üyesi Selman Bilici vefat etti
- KONYA ŞEKER VE ÇUMRA ŞEKER’DE KAPASİTE ARTIRILIYOR
Haber Yazılımı: CM Bilişim