• İstanbul24 °C
  • Ankara18 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
SEYDİŞEHİR ESNAF VE SANATKÂRLAR ODASINDAN AFRİN İÇİN BASIN AÇIKLAMASI
24 Şubat 2018 Cumartesi 13:35

SEYDİŞEHİR ESNAF VE SANATKÂRLAR ODASINDAN AFRİN İÇİN BASIN AÇIKLAMASI

Seydişehir esnaf ve sanatkârlar oda başkanlığı, ülkemizin ve Türk Silahlı Kuvvetlerimizin son dönemde terörle alakalı Suriye’nin Afrin bölgesinde devam etmekte olduğu onurlu mücadele hakkında basın açıklaması yaptı. Açıklamayı Yönetim Kurulu Adına Başkan İbrahim Aypar yaptı.

Başkan Aypar; Türk Ülkesi olarak, dünya tarihinde yer aldığımız günden bugüne kadar gerek batı ve gerekse doğumuzda yer alan bütün uluslar, inancımız ve varlığımızdan rahatsız oldukları gibi bu düşüncelerinde zaman zaman düşmanca davranmaktan geri kalmamışlardır.

Şanlı tarihimize bakıldığında Türkler olarak hiçbir ülkenin toprağında ve huzurunda gözümüz olmamış aksine atalarımızda olduğu gibi ulusların inancına kimliğine bakmadan sürekli yardım ve kardeşliği ilkeleştirmişizdir.

İçinde bulunduğumuz bugünkü durumda ise batı emperyalizmi ve küresel güçler, Müslüman olduğunu zannedip, İslamla uzaktan yakından alakası olmayan sözde birtakım Arap ülkeleri maalesef Türk ve Müslüman ulusumuzu ve ordumuzu terör marifetiyle yok etmeye çalışmaktadırlar.

Türk milleti ve Türk ordusuyla alenen başa çıkamayacağını iyi bilen zalimler, ülkemizden kendi çıkarları için her şeyi yapabilecek eli kanlı hainlerle işbirliği yaparak bugünkü tabloyu meydana getirmişlerdir.

Seydişehir Esnaf ve Sanatkârları olarak, Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin yeniden kurulmasında başta Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına, Ülkemizin bekası için yurt içinde ve dışında Afrin de canı pahasına mücadele eden Türk Silahlı Kuvvetlerimize, Polisimize, Özel Kuvvetlerimize şükranlarımızı sunuyor, dualarımızı, mücadelede bugüne kadar şehit olan vatan evlatlarımıza Allahtan rahmet ailelerine başsağlığı diliyoruz. Ruhları Şad olsun. Dedi

Bu haber toplam 927 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Seydişehir Postasi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim